SAYI"Ö"
KÖKSAL
Asla yazımda bir şey yok, son iki satıra ise bilerek o cümleleri koydum. Hassasiyetinize teşekkür ederim,Ama biz eğer büyük şehir hayali kurarken Ankara dan koltuga oturacak isim cüce olursa, seçim nutkundan başka sahibi olmaz Ordu futbolunun. Sevgili"Ö" gazel sözüne takıldınsa, sürekli bir yorum tenkit oluyorya iyi yada kötü, onlara bile saygılı lunması lazım.Size teşekkür ederim...Uyarınız için.
15 Kasım 2013 Cuma 19:25
TERCÜMAN
Ö
Sayın KÖKSAL yazılarını ve yazılarına yapılan yorumlrı hemen hemen takip eden bir ORDU KENT GAZETESİ okuyucusuyum.Bu satırları okuduktan sonra sanki sen iyimi yazmışsın diyenler olacak ancak benim merak ettiğim;bu yazınızı yazıp sayfayı hazırlayanlara verdiğinizden sonramı bu hale geldiği.Sanki yabancı dili zayıf olan birisininin çevirisi gibi.Böyle bir yazım şekli olmamalı.Bu acaba sizin yabancı dil öğretmenliğinizdenmi kaynaklanıyor. Sizden kamu oyu adına ricam yazdığınızı baskıya vermeden ne olur bir kontrol edip yazım kurallarına,imlasına bir bakmanız.Bu yazınızın genel manasına ,anlatmak istediğinize diyeceğim yok,zizin görüşünüzdür buna saygı göstermek gerekir. Beni bagışla ama sondan ikinci satırı GÜZEL TÜRKÇEMİZE yakıştırabiliyormusun.Selam ve saygılarımla.
15 Kasım 2013 Cuma 16:39
seranatti@hotmail.com
ali taç
Eeee ben yazarken ciddiye almıyordunuz,oyuncu yetiştirme olayında yıllardır başarı olmayınca, milleti bu işten sogdurdunuz,üstüne üstlük sayın başkanınız akademi ligine girmeyince durum ortada.Günaydın sayın hocam.
15 Kasım 2013 Cuma 16:08