Ayıp ayıp
Mustafa Hoca
Kongreye sakin ve güzeldi diye yazabiliyorsun. Doğru hesap soracak hiç kimseyi almadılar, siz ve sizin gibiler soru soramazsınız. Yönetime alınanlardan bir çoğu sinyalin peşinde sizde alacağınız 3-5 kuruşun. Dürüst olunda yazı yazmayın artık.
17 Haziran 2014 Salı 12:34
aynı hamam
aynı tas
yukarıdaki yoruma aynen katılıyorum, daha önceki icraatlardan da gördüğümüz üzere, başkanın tek derdi kendi reklamı gerisi hava cıva, sanırım bunun sonucunu görmek için 2015 yılının Mayıs ayını bile beklememize gerek kalmayacak,.
16 Haziran 2014 Pazartesi 23:33
murat bayazit
Sevgili hocam Ali Göztepenin salona alınmamasını sonuna kadar kınıyorum.Bunun nedeni benim tahmin etiğim gibiyse çok ayıp ettiler ,isterseniz onuda açıklayayım belki benim iş yerinde beraber olduğumuz için olabilir diye düşünüyorum.Böyle bir durum varsa çok ayıp Sen Murat Gürsoyu yönetici yapacaksın ,ondan sonra Ali Göztepeyi salona almayacaksın çok üzücü ve de siz bu adamlara gaz verici ,övücü sözlerle lehlerinde yazı yazacaksın,çok yazık.Kongrede borçlar kalemine bakılırsa ,personele 650 bin tl gibi borç görünüyor çok ayıp ,bu insanlar her halde en az 1 yıldır maaş alamıyor demek tir, gerçi bu işi en iyi siz bilirsiniz sizin kaç maaş alacağınız var onu da yazmanızı bekliyorum.
16 Haziran 2014 Pazartesi 08:46