nereye
tevfik bahadır
başbakan kaçaçak diyorsunuz nereye ? onu yer gög kabul etmezkı
17 Şubat 2008 Pazar 19:24
ADAM GİBİ ADAM
Hüseyin Keskin
Ekonomiden bahseden arkadaşlarımız beş sene önceki ekonomidende bahsetseniz ne olur.kardeşin kardeşe babanın oğula borç verirken dolar üzerinden işlem yaptığını nede çabuk unuttunuz.bakkalından marketinde lpg sinden elektriğine zamların aylık hatta haftalık haftalık olarak yapıldığını unutmadık.yaşadığımız sürede hiç unutmayacaız.karadeniz yolu kaç senesinde başladı kaçta kaçı bitirilmişti bu hükümet neresinde devraldı ne kadarını ne kadar zamanda bitirdi ne olur dürüstlük adına bunlarıda yazın.şimdiye kadar mafya ve çetelerin üzerine bu kadar cesaretle kim gidebildi varsa yazında bilelim.beğensekte beğenmesekte bu uçak kalkışa geçmiştir bunu indirmeye kalkmak bu ülke insanlarına ve bu ülkeye zarar verir.atalarımız boşuna dememişler iyilik yap denize at balık bilmezse halik bilir diye. ALLAH doğrunun yardımcısı olsun İstanbul.dan bütün Ordu.lu lara selam.
14 Şubat 2008 Perşembe 23:27
tayyip kacacak
tarık arap
tayyip bey kacacak... Kacacak ama bi herif çıkmıyoki...Tayyip kavga çıkarıp alın sizin olsun diiip üstündekini atacak... demedi demöeyin... Parası olmayan adamın haysiyeti olmaz... o yüzden tekrer ediom... Tayyip kacacak...
12 Şubat 2008 Salı 23:46
birazda yaptıklarını anlatta öğrenelım
üzgün bir vatandaş
sayın başbakanın kendisi herhalde son 5 yıldır ülkeyi kendisi yönetmiyormuş. chp yönetiyormuşta bizim haberimiz yokmuş.bize öğrettiği için teşekkürler.
12 Şubat 2008 Salı 23:38
oktay sükut
erdoğan bıraksın ülkeyi medyayı düzenlemeyi kendini düzenlesin
12 Şubat 2008 Salı 18:05