kayıp ebru gönül
cevriye yolat
feride Şensoy gönül le görüşmek istiyorum. lüfen beni bu numaradan ararmısın feride hanım. 0537 989 4429
17 Mayıs 2014 Cumartesi 13:28
dayanılmaz acı
serpil
nasıl dayanıyor bu anneler!çok büyük bi acı devamlı kayıp çocuklarda bi gelişme varmı diye bakarım.ne yaparlar bu çocuklara insafsızlar siz anne baba olmuyormusunuz.
12 Şubat 2013 Salı 20:31
buna gerçekten dayanılmaz
serpil
ara ara bakarım kaybolan çocuklar hakkında bi gelişme varmı diye. anneleri nasıl dayanıyor çok zor bi imtihan allahım! dayanma gücü ver inşaallah bulunurlar.
12 Şubat 2013 Salı 20:27
Vicdansızlık
FERİDE GÖNÜL
Ben FERİDE GÖNÜL Bilseydimki yavrumun o gün kaybolacağını dışarıya çıkmasına izin vermek değil kucağımdan yere bırakmazdım.Bunu yapanlarda vicdan olsa zaten böyle birşey yapmazlar.Bu dünyada gününü gün etsinler. Durup düşünsünler yarın AHİRETTE YÜCE TANRIMA ne hesap verecekler.Allah kimseyi evladıyla imtihan etmesin çok zor yaşadıklarımı bir ben birde ALLAH bilir.Dilerim YÜCE TANRIDAN böyle bir acı hiç kimseye yaşatmasın.
08 Haziran 2009 Pazartesi 21:23
calinan cocuk
saliha
hicmi vijdan yok o cocuklari kaciranlarda. neden bukadar gaddar oluyorlar. o kaciran kisilerin cocuklari veya yakinlari olsa kendileri hicmi uzulmezdiler.hicmi allah korkusu yok o canilerin.allahim ne olursun.oyle kisileri sen felc et. analari aglatan hic gulmesinler.dert baslarindan eksilmesin.kendibaslarinin caresine dusursun allah. butun dilegim bu. ebru kizim nerde,isen bir yolunu bul cik ortaya. bunca yilin acili annesini guldurun verin evladlarini annelerine. allah ve devlet sizi af eder korkmayin hatadan donun ne olur.
06 Haziran 2009 Cumartesi 16:34
çok doğal
cansu karabaş
bir annenin böyle üzülmesi çok doğal sizde bir anne olsaydınız böylbunu yapan utansıne acılar çekerdiniz
05 Şubat 2009 Perşembe 12:38