Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
17.2108
EURO
17.5182
IMKB
0.00
Hava Durumu
Okur Mektubu
Arılardan kurtarın bizi...
12 Haziran 2009 Cuma 12:44

Okuyucularımızan gelen eleştiri istek ve şikayetleri sizinle paylaşmaya devam ediyoruz.

Balıktaşı Otel ile Varan Tesisleri arasında oturan okuyucumuz son günlerde normalinden büyük arıların dolaştığını ve bu nedenle balkonda oturamadıklarını, konu ile ilgili belediye yetkililerinin önlem almalarını istedikileriniz yazmış.

Okuyucumuzun mektubu şöyle;
Balıktaşı Otelle Varan tesisleri arasında oturuyoruz, son zamanlarda balkonda oturmak mümkün değıl, kocaman arılar var, inanın insanın işaret parmağı kadar varlar korkunç.


Ben hayatımda böyle bir arı görmedim. Belediye lütfen buraları ilaçlasın, inanın sesini duyup içeri kaçıyoruz. Birileri bizi duysun lütfen.

arılar
bır vatandas
bu habere bu kadar az yorum yapılmasına uzuldum bu arılar sadece bır kac evımı tehtıt edıyor,olur mu oyle sey olmaz tabıı,ama cok duyarsız bır mıllet oldugumuz kesın,ucan hayvanlar ınsanın ustune ustune gelmez,karsısında sız haraket edınce kacar ama bu arı cınsı kacmıyor ınsanın ustune ucuyor ,kotuluk dılemem hıc bır zaman ama en kısa zamanda sızlerın de arıyı gormenızı ısterım,
14 Haziran 2009 Pazar 09:14
aynen katılıyorum
hatıce
aynı guzergah ustunde oturuyoruz,ve korkarak oturuyoruz,ınsanı zehırlı ıgnesı batma sonucu oldurur,bıldıgınız arıların on mıslı buyuk,duyarlı davranısınızdan dolayı sızlerede tsk edıyorum,nolur beledıye buraları ılaclasın,bızı kurtarın,arılar oldurcek bızı korkuyoruz,
12 Haziran 2009 Cuma 23:13
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi