Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.6384
EURO
19.6397
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
OrduVole:OsmanGüngör "Milletvekili"
Osman Güngör Uzun yıllardır Türkiyenin tek Bal mumu işleme makinası üreten ve İhraç eden İmalatçı/sanayici, hem Sosyal, hem de siyasal faaliyetleriylede sevilip sayılan kişilerdendir.. CHP'nin her etkimliğinde ve siyasal mucadelesinde en önlerde görme
21 Ocak 2011 Cuma 08:15

 

Osman Güngör "Milletvekili"

Osman Güngör "Ordu Yeni Mahalle doğumlu olup" Yeni Mahalledeki " Eski Sanayi"de Uzun yıllardır Türkiyenin tek "Bal mumu işleme  makinası üreten" ve İhraç eden İmalatçı/sanayici, hem Sosyal, hem de siyasal faaliyetleriylede sevilip sayılan kişilerdendir..
CHP'nin her etkinliğinde ve siyasal mucadelesinde en önlerde görmeye alıştığımız Osman Güngör CHP’den Milletvekili aday adayı oldu.

Ordunun sevilen siyasetçilerinden Osman Güngör'ün sürekli olarak ilçe ziyaretlerini merak edip araştırdığımızda, yine partinin önde geleni bazı arkadaşlarımız "Osman Güngör'ü ilçelerdeeki partili dostları ve arkadaşları davet ediyor,  O da onları kırmayıp ziyaret ediyor" dedi.

Sosyal Demokrat ,Muhafazakar "Mütedeyyin" lerden bile olumlu tepki alan Osman Güngör için arkadaşın sözü ile nokta koyalım
 "Osman Güngör  parti içi ve parti dışı her kesimden destek alarak seçim çalışmalarına başladı"…
 
 
Seyit Torun ya da CHP'nin durumu ?
 
Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun'un geçen hafta ilkez OrduKentGazetesinde kamuoyuna açıklanan CHP'ye katılacağı haberi okuyan Sağlık Emekçileri Sendikası'ndaki arkadaşlarımız bizlere " yaaa hala bu Seyit Torunla uğraşmayı birakmadınız" derken eklemişlerdi " daha yakın zamanda biz onu ziyaret ettik , bize CHP'ye katılmayı düşünmüyorum dedi" diyen dostlarıma sadece tek bir söz söyluyoruz...

Maalesef Türkiyede "Politika ve politikacıya  Tikkat edeceksin" ...

Türkiye için taşın altına el koyan Osman Bey'i kutluyoruz ...
Ercan AŞIK
Değerli hemşerimiz Osman Bey'in bu kararı almış olmasından , Gülyalı halkı olarak Mutluluk duyduk.Yıllardır partimize hizmet eden ,kimimizin abisi,kimimizin kardeşi ,Ordu halkının da iyi tanıdığı ve sevdiği saygın bir kişidir ,Kendisine saygılarımızı sunarak başarılar dileriz. (E-A)
21 Ocak 2011 Cuma 19:09
.
.
SEVGİLİ DOSTUM; YOLUN AÇIK OLSUN. ORDU İÇİN GÜZEL ÇALIŞMALAR YAPACAK İYİ BİR MİLLETVEKİLİ OLACAĞINI BİLİYORUM.... DrMustafa ÇUKURYILDIZ
21 Ocak 2011 Cuma 12:17
Osban bey kardesime
Ordulu
osman bey kardeşim allah utandırmasın. zenaatında ve o küçücük atölyende türkiyeye ve dünyaya kendi tasarımını yaptığın makina ve ekipmanları ihraç basarısı göztermene ben şahitim... adımı yazsam yalakalık derler. çayını bile içmedim dedsem o kadar... inşallah senin önünü kesmez bu düzenbazlarda meclise çalışkan adanlar başarılı sanatkar ve esnaf işadamlkarı gider. yolun açık olsun insallah basaracaksın.
21 Ocak 2011 Cuma 11:40
ordu icin
erol görez
ben 55 yasinda bir orduluyum. Simdiye kadar secilmis milletvekillerinin orduicin kilini bile kipirdatmadigini sadece ve sadece,kendi menfaatleri dogrultusunda hareket ettiklerini,adam kayirdiklarini,iltimas alip verdiklerini, şaibeler üzerlerine adam tanimadiklarini bilen bir ordu asigiyim. Ordu halki biz artik dinazor kalintilarindan gina geldik, yetti artik canimiza deyip OSMAN GÜNGÖR ve onun gibi genc ilerici ve atilimci beyinlere kulak vermeli.Yolun acik olsun kardesim. Allah utandirmasin.
21 Ocak 2011 Cuma 10:49
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi