Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.6359
EURO
19.6474
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
OrduVole:Torun ve Meclis Düşmesi
Bilindiği üzere Torun daha önceleri Ulubey ANAP'( Anavatan Partisi)ta iken, Nabi bey krizi ile birlikte CHP ye geçmiş ve Belediye Başkanı olmustu. Daha sonra Ordu CHP'de çıkan/çıkartılan krız sonunda DSPye geçerek Ordu Belediye Başkanı olmustu.
29 Ocak 2011 Cumartesi 07:21

 

OrduVole:Torun ve Meclis Düşmesi
 
Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun Cumartesi günü (Bu gün) CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlunun da katılacağı törenle tekrar CHP'ye katılacak.
 
Bilindiği  üzere Torun daha önceleri Ulubey ANAP'( Anavatan Partisi)ta iken, Nabi bey krizi ile birlikte CHP ye geçmiş ve Belediye Başkanı olmustu.
 
Daha sonra Ordu CHP'de çıkan/çıkartılan krız sonunda DSPye geçerek Ordu Belediye Başkanı olmustu.
 
Bu gün yine bir kriz var ve Torun DSP'den CHP'ye geçecek, Hem de Kemal bey AYAĞINA KADAR GELMİŞKEN/GETİRİLİVERMİŞKEN !?...
 
18538
 
Torun  ve  12 Meclis üyesi de CHP'ye
 
 2009 da DSP Ordu'da  Belediye Başkanlığını alırken, mecliste dağılım 18 DSP ve 13 AKP oldu...
 
Geçen yıl DSP'den istifa ederek  AK Partiye katılan  Siyami Akçay la birlikte dağılım 17ye 14 oldu.
 
 Bu gün olağanüstü bir gelişme yaşanmaz ise muhtemelen  Torun'la birlikte DSP meclis Meclis Üyelerinden Ergun Alaybeyoğlu, Cengiz Okur, Berna Oğuzlu, Engin Altay, Yusuf Uzunlar, Kemal Baştuğ, Kadir Işık, Emin Kalyoncu, Mehmet Özsoy, Hidayet Minnet, Ezgi Yücesoy, Yeşim Ülgü'de CHPye katılacak.
 
DSP şimdilik kalan üyeler ise şöyle; Eski Başkan yardımcısı  Birol Yılmaz, Mehmet Eribol, Gökmen Bordanacı, Kemal Sarı, Ziya Bayhan.
 
 Torun Aday Olacak mı ?
 Kendiside dahil herkes Torun Milletvekili adayı olmayacak desede OrduVole ekibi olarak biz maziye bakınca ve her krizde Torun'u aday görünce diyoruz ki, Torun Kendisi de "olmayacağım" demesine/dedirtilmesine  rağmen; SEYİT TORUN MİLLETVEKİLİ ADAYI...
 
Nedeni de gayet basit..
Belediye Meclis Listesi Denklemi..
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi