Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
17.2269
EURO
17.5215
IMKB
0.00
Hava Durumu
Torun'dan Tahıl Membran Cinneti
Başkan Torun Yazın göbeğinde ve en çok ihtiyaç duyulan /duyulacak günlerde maalesef bu alanlarda inşaa faliyeti başlattı..Orduya en çok insanın geldiği Temmuz ayında Orduya DERİNLİK VE GENİŞLİK hissi veren açık alanları kapatma/tadilata almada yine yanlı
21 Temmuz 2011 Perşembe 09:39

 

Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun neredeyse doğal özellik taşıyan herşeye karşı antipati duyarcasına kentin yeşil alan olan yada gökyüzünü gördüğümüz her yeri/şeyi bozmaya yeminli gibi davranıyor...
 
Başkan Torun Yazın göbeğinde ve en çok ihtiyaç duyulan /duyulacak günlerde maalesef bu alanlarda inşaa faliyeti başlattı..
 
Orduya en çok insanın geldiği Temmuz ayında Orduya DERİNLİK VE GENİŞLİK  hissi veren açık alanları kapatma/tadilata almada yine yanlış zamanlama yaptı.
 
Başkan Torun, Kentin en önemli ve tek özgünlüğü olan dinlenme alanlarımızdan 1- Ziraat  Bankası Önundeki Parkı 2- Tahıl Parkını 3- Atatürk Parkını 4- Plaj mevkiinde soyaya kadar olan yerdeki şeridi, Tamır/Tadilata alırken Cumartesi Pazarı İle Pazartesi Pazarının olduğu alanıda Kentlilik açısından yanlış değerlendirdi.
 
Ayrıca zaten en kalabalık zaman olan Temmuz ayında kentin en önemli ana caddesi olan ZÜBEYDE HANIM'ı da "Yapım Çalışmasına" soktu..
 
Ana yollardan birisi olan Okullar Caddesini de  uzunzaman ve halen yer yer kapatan Belediye yönetimi trafiğide felç noktasına getirdi,
 
Kısacası Sayın TORUN Yine Sorun Üretti ve neredeyse SORUN/TORUN denklemi olusturttu...
 
                                                                                                 Ordu Kent Gazetesi
 
Belediyenin haberini aşağıda okuyabilirsiniz...
 
Tahıl Pazarına Membran Cinneti
Tahıl Pazarının üzeri membran'la kapatılıyor.
Ordu Belediyesinin çevre düzenlemesi ile birlikte yeni bir görünüme soktuğu tahıl pazarı üzerine membran yapılıyor. 
            Yaklaşık 150m2 genişliğe sahip olacak membran sayesinde vatandaşların dinlenme alanı olarak kullandığı tahıl pazarında gölgelik sağlanarak, yağmur ve sıcağın etkisi ortadan kaldırılacak. 
            Bugün Belediye Başkan Vekili Ergun ALEYBEYOĞLU tahıl pazarında incelemelerde bulunarak, membranla ilgili yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Tahıl pazarının artık eskiden olduğu gibi insanların dinlendiği ve buluştuğu bir nokta haline geldiğini belirten ALABEYOĞLU, “Son dönemde yaptığımız düzenlemeler burayı yine cazip hale getirdi. Birçok vatandaşımızın buluşma ve dinlenme noktası olan tahıl pazarında 150m2’lik yerin üstünü membranla kapatarak gölgelik sağlayacağız. Bu sayede vatandaşlarımız yağmur ve güneşten etkilenmeyecekler” dedi.
 
             
                 
 
 

 

yazık
tolga
alayınız akp yalakası olmuş kent gazetesi de dahil içinizden geleni konuşun sağa sola iyi görünmek için konuşmayın
20 Ağustos 2011 Cumartesi 18:37
Taklit-Özenti
Fahrettin
Bu Belediye yönetiminin yaptığı her iş taklit özenti.Sahildeki palmiyeler şimdide membranmıdır nedir her neyse.Bunlar İzmire benzeme özentisi.Bir aralar Belediyenin internet sitesinde Civil Deresinin Eskişehirdeki Porsuk Çayına benzer şekilde ıslah edip çevre düzenlemesi yapılacağı yazıyordu.Şu anda yok ama yakında orayada ucube bir şeyler kondurur başkanımız.Bir bozkır şehri olan Eskişehir bizim gibi dağ ve deniz şehrine örnek olabiliyor başkanımız sayesinde.Bakalım daha nasıl ilginç projeler göreceğiz.Son sözüm Ordulu hemşerilerime.Neyi hak ediyorsanız öyle yönetilirsiniz.
22 Temmuz 2011 Cuma 09:12
KALDIRIMLAR
esnaf
Şu anda da çok geniş olan kaldırımlarımıza yeni bir direkt dikiliyor ,ne direği park ücretlidir direği .kocaman bir direkt .aynı tabelayı farklı sekıllerde koyabılecekken o kocaman dıreklerı zaten zar zor yurunen o kaldırılara koymanın sehırcılıkle nası bı bagı var ,yorumu siz ebırakıyorum
21 Temmuz 2011 Perşembe 16:11
BEĞENDİREMEZSİN
Burak Eser KARAKILIÇ
Yazın Yaparsın neden yazın yaptın derker. kışın Yapmasın, neden yazın yapmadın derler. Bırakın kardeşim yeterki yapılsın.
21 Temmuz 2011 Perşembe 13:35
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi