Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
6,0742
EURO
6,8075
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bakandan Toruna Ziyaret
Kabadüz Belediye Başkanı Olgun AKTAŞ ile birlikte yaptığı ziyarette Ordu’ya ilk defa geldiğini ifade eden Bakan Kemal DÜRÜST, KKTC ve Türkiye arasındaki dostluğun geçmişten günümüze hiçbir erozyona uğramadan devam ettiğini ve kendilerinin KKTC’de huzur iç
25 Temmuz 2011 Pazartesi 08:15

 

KKTC Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanı Kemal DÜRÜST programı nedeni ile geldiği Ordu'da Başkan seyit TORUN' u da makamında ziyaret etti.

Bakandan Toruna Ziyaret

Bakan DÜRÜST, Trabzon’da düzenlenecek olan 2011 Avrupa Gençlik Olimpiyatları için geldiği bölgemizde Ordu ‘ya da uğrayarak Başkan Seyit TORUN’ a bir nezaket ziyareti gerçekleştirdi. 

  Kabadüz Belediye Başkanı Olgun AKTAŞ ile birlikte yaptığı ziyarette Ordu’ya ilk defa geldiğini ifade eden Bakan Kemal DÜRÜST, KKTC ve Türkiye arasındaki dostluğun geçmişten günümüze hiçbir erozyona uğramadan devam ettiğini ve kendilerinin KKTC’de huzur içinde görev yapabilmelerinin Anavatanın verdiği destekle gerçekleştiğini belirtti. Ordu kentinin sosyal ve kültürel olarak Karadeniz’de farklı bir özelliğe sahip olduğunun dikkatini çektiğine vurgu yapan Bakan DÜRÜST, “Bu ziyaretimde güzel dostluklar kazandım. Bizler de sizleri yavru Vatan KKTC’ne bekleriz. Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız” dedi. 

 KKTC Milli Eğitim Kültür ve Turizm Bakanı Kemal DÜRÜST ziyareti anısına Başkan Seyit TORUN’ a bir plaket takdim etti.  Başkan Seyit TORUN ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek İki farklı bayarak altında iki farklı ülkede yaşıyor gözüksek te bizler tek bir geçmişi olan toplumlarız diyerek  günün anısına Bakan DÜRÜST’ e yöresel bir tablo ve içerisinde Ordu ile ilgili dokümanların bulunduğu bir çanta hediye ederek teşekkür etti.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi