Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.822
EURO
20.3442
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Türkmen: Kombine ve Samsun Maçı
Türkmen " Kulübümüz tarafından gelen ısrarlı istekler nedeni ile bayan, öğrenci, hakem, amatör spor kulübü antrenörü, idarecisi ve sporcusuna yüzde 50 indirim uygulaması başlatılmıştı. Bu uygulamadan önce bu kriterlere uyan 960 kişi’ye gelecek sezon kombi
27 Eylül 2011 Salı 13:01

Kulüp Başkanımız Nedim Türkmen, kale arkasında uygulanan yüzde 50 indirimli kombine bilet uygulamasından önce kombinelerini alan 960 kişi’ye gelecek sezon kombine biletlerin ücretsiz verileceğini söyledi. 

 

 

960 Taraftarımıza Gelecek Sezon Kombine Ücretsiz

 

Orduspor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen " Kulübümüz tarafından gelen ısrarlı istekler nedeni ile bayan, öğrenci, hakem, amatör spor kulübü antrenörü, idarecisi ve sporcusuna yüzde 50 indirim uygulaması başlatılmıştı. Bu uygulamadan önce bu kriterlere uyan 960 kişi’ye gelecek sezon kombine biletleri ücretsiz verilecek.

 

 

 Türkmen yaptığı açıklamada, “Gelen ısrarlı istekleri kırmayarak kale arkası kombinelerde yüzde 50 indirim yapmak zorunda kalmıştık. Kombine biletlerde yaptığımız incelemelerde 960 taraftarımızın mağduriyetini görerek onlara gelecek sezon da kombinelerini ücretsiz verme kararı aldık. Çok sevdiğimiz taraftarımızın mağdur edilmeyeceğini belirtmek istiyorum. 960 taraftarımızın TC kimlik numaraları ve isimleri bizde mevcut. Haziran ayında kombinelerini ücretsiz olarak bizden alabilirler. Tüm taraftarımızı çok seviyoruz, kusurumuzu düzeltiyoruz.”diye konuştu.

 Orduspor-Samsunspor karşılaşmasını Kulüp Başkanı Nedim Türkmen değerlendirdi. Türkmen, karşılaşmanın dostça geçmesinden dolayı mutlu olduğunu belirterek, kaçan 2 puanın telafi edileceğini söyledi. 
 
Türkmen: Kaçan 2 puan telafi edilecek
 
Kulüp Başkanı Nedim Türkmen yaptığı açıklamada;
 
“Orduspor-Samsunspor karşılaşması her iki takım içinde oldukça zor geçti. Ancak bizleri mutlu eden yönü dostça geçmiş olmasıydı. Karşılaşmayı değerlendirecek olursam, Her iki takımın net pozisyonları vardı.  2 puanı alabilirdik ama olmadı. 2 puanı önümüzdeki maçlarda telafi etmemiz gerekecek. Süper lige yeni çıkan bir takım olarak 4 haftada 5 puan aldık. Yeni bir takım için de bu sonucu başarılı buluyorum. Sezon başında Orduspor’u çok iyi oyunculardan oluşan bir takım haline getirdik. Yakın zamanda takımın tam olarak oturmasından sonra Süper lig de iyi bir takım olduğumuz görülecek. Seri galibiyetler olacağına inanıyorum.”
 
Taraftarımız, Türkiye’ye örnek oldu
 
“Taraftarımız centilmenlik, dostluk ve iki şehrin kardeşliği konusunda üzerine düşen görevi fazlası ile yerine getirdi. Çirkin tezahürat dahi yapmadan fair play kurallarına uyarak 90 dakika boyunca Süper lig’in en centilmen taraftarı olduğunu gösterdi. Taraftarımıza teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki bu sezon Orduspor taraftarı örnek taraftarlar olarak seçilecektir.”
murat bayazit
Bu gün burada sizlere altyapı adına bir kaç öneri sunacagım.Yıllardan beri altyapı denir ve altayapıyı bir adım ileri götüremedik.Bunu yapmak amerikayı bir daha keşfetmekten kolay vede çok zevkli.Son yıllarda sonuç olumsuz çıkınca olayın ,faturası hemen hocalara çıkartılıyor bu davranışı çokta dogru bulmuyorum.Bu gün profesyonel ligler futbolcu teeminini a2 lerden yapıyor buda türk futbolunun gelecegi için çok mantıklı vede çok dogru.Bunu ispat etmem için örnek vermem gerekirse rizede 3 tane beşiktaş a2 çıkışlı oyuncu var, kayseride var ,eskişehirde fenerli var v.s bakıldıgında bu oyuncular a2 mahsulü bizde varmı bir kaçtane oda alt liglerde ama buda kazanım çünkü imkaan meselesi.Şimdi işin püf noktası şu ,hiç bir zaman a2 iyi a takımın sırtında kambur olarak düşünmeyeceksiniz.Buralara 16-17 yaşlarında türkiyenin her yerinden yetenekli yatak , imkan kapasitene göre oyuncu teemin edeceksin bu oyunculara ordudaki iş adamlarından cüzzi miktarda maaşa baglayıp ,hayatlarını idame etmesini saglayacaksın .Her yıl sezon öncesi boluya veya nevşehire kampa götüreceksin,diyeceksinizki para nereden gelecek bunuda bulmak kolay örnegin boluya orduspor adına ögrenci yurdu açıp buraya okul sezonunda ögrenciye kiraya verip ,işletme giderlerini karşılayıp yaz aylarında da altyapını [a2 ve süper gencini ]40 gün gibi bir süreyle kampa götüreceksin vede bol miktarda hazırlık maçı yaptıracaksın.Sezon içinde orduda belirleyecegin 4 amatör takımı, pilot takım yapıp yaş guruplarında ilimizde en iyi olan oyuncuları pilot takımlarda belirledigin amatör takımlara verip katagorilerindeki guruplarda derece yapmasını saglayacaksın.Orduspor olarakta bu takımlara destek olacaksın.Örnegin {u 17 belediyespor,u 16 demirspor,u 15 özelidare gibi]Bu guruplarda takımlarımız başarı sagladıgı zaman ilimizde futbola bakış açısıda degişecek,aynı zamanda türkiyedeki futbol kamuoyunun bakışıda degişecek.Sevgili dostlar bu konu ciddi bir konu ,bu il futbolda bu dönüşümü saglamadıgı zaman her yıl clioda ,gosso dan başarı bekler unutmayınızki ,bu sporcular ilimiz standartlarının üzerinde maliyetlere sahip.Bu yolla biz sadece günümüzü kurtarır gelecegimizi ipotek altına verir yukarıda belirttigim unsurların hepisini yapmak bu ismini saydıgım oyuncuların bir yılda aldıgının çok altında.Birde bu işi türkiyede yıllardan beri en iyi yapan kişide boşta .Sayın başkan bu kişi ile görüşüp fikir alış verişinde bulunabilir ,şimdi diyeceksinizki kim bu kişi ,çanakkale dardanel takımının eski genel müdürü sayın Nahid güzel bu kişi ile irtibata geçilip bu bahsettigim model bu şehre uygulanabilir.Şunu çok samimi duygularımla ifade edyimki sayın Nedim Türkmene kırgınım ama mevzuu ordu ve futbolu olunca benim için gerisi teferruat.Kalın saglıcakla.
28 Eylül 2011 Çarşamba 08:58
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi