Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.043
EURO
20.7167
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
“Sağlıkta Hizmet Günleri"
28-29 Eylül tarihlerinde Ordu Kültür Sanat Merkezinde “Sağlıkta Hizmet Günleri Sempozyumu” gerçekleştirilecektir. Sempozyuma Ordu İlindeki tüm sağlık profesyonelleri ve sağlık kurum çalışanları davetlidir.
25 Eylül 2013 Çarşamba 08:06

“Sağlıkta Hizmet Günleri" Haftasonu Başlayacak

Ordu Sağlık müdürlüğününde katılımı ile 28-29 Eylül tarihlerinde Ordu Kültür Sanat Merkezinde “Sağlıkta Hizmet Günleri  Sempozyumu” gerçekleştirilecek.

yapılan açıklamada, "Sempozyuma Ordu İlindeki tüm sağlık profesyonelleri ve  sağlık kurum çalışanları davetlidir" denildi.

21710

  yapılan açıklamada " 2 gün sürecek olan Sempozyum kapsamında isimlerini ve çalışmalarını yakından takip ettiğimiz; Türkiye de ilk yüz naklini gerçekleştiren ekibin başında olan Prof.Dr. Ömer ÖZKAN, Karatay Diyeti isimli kitabıyla obeziyete savaş açan Prof.Dr. Canan KARATAY, ünlü Kalp Damar Cerrahı Prof. Dr. Bingür SÖNMEZ, Tıp Hukuku konusunda uzman Prof.Dr. Hakan HAKERİ ayrıca Doç.Dr. Başar CANDER, Esra TÜZÜN, Prof. Dr. Fatma Arın NAMAL, Prof. Dr. Mustafa BİLİCİ, Dr. Turgay ŞİRİN, Prof. Dr. Vedat IŞIKHAN ve daha birçok konularında uzman hocalarımızı ilimizde ağırlama ve bilgilerinden faydalanma fırsatı bulacağız.

2 farklı yarışmayı da içinde barındıran Sempozyum ile çalışanlarımız hem anılarını bizlerle paylaşma fırsatı  bulacaklar, hem de çocuklarımızın gözü ile hastanelerimizi görme fırsatı yakalayacağız.

Kamu-Özel ayırımı olmaksızın Ordu ilindeki tüm sağlık çalışanlarımızı  bir araya getiren, Türkiye’ye mal olmuş hocalarımızın bizleri kırmayarak desteklediği, 2. Konuşmalarımızın ve oturum başkanlarımızın il düzeyindeki durumumuzu ortaya koyan örneklerle ve konuya katkıları  ile paylaşımda bulunacağı; günü ve gecesi ile hem konu içerikleri hem de sosyal faaliyetleri ile ( şiir dinletisi, tiyatro, sağlık  çalışanları TSM korosu, resim sergisi) dolu dolu bir program olacaktır" denildi


.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi