Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0396
EURO
20.7295
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ASLINDA ORDUSPOR NE YAPIYOR
Takım herkesi şaşkına çeviren bir yürek katmanı ile zirvede tutunmaya ve oradan çıkmamaya Çalışıyor ki, onların karakter yapılarına baktığımda, bunu sporcular geldiği günden beri çok hak ediyorlar. Ama haksızlığı hak etmeyen tek grup var, onların
24 Ekim 2013 Perşembe 09:34
ASLINDA ORDUSPOR NE YAPIYOR
 
mustafaköksal..JPGMustafa Köksal
 
Diyor bazıları, sezon başında da söyledikleri,   bulunduğu   yerin çok dışında geziniyor     Ordu spor takımı ki, buna rağmen   “Allah-“ “Allah” sözleri ve şaşkınlıkları ne doğrudan uzak nede yalana yakın.
 
Takım herkesi şaşkına çeviren bir yürek katmanı  ile zirvede tutunmaya ve oradan çıkmamaya Çalışıyor ki, onların karakter yapılarına baktığımda,   bunu   sporcular geldiği günden beri çok hak ediyorlar.
 
Ama haksızlığı hak etmeyen tek grup var, onların derdi büyük, çilesi kocaman; büyük Ordu spor için bu zamana kadar verdikleri  her şey helal olsun diyen taraftara ihtiyacı  her daim olacaktır..
 
Birde süper ligde bu takımın yüreğinde olan, maddi ve manevi bu takımın kalbine elini basan iş adamlarının ve siyasilerin şimdi buhar olması, yok olması şunu bana gösteriyor ki, demek ki Ordu spor bu sezon bu başarıya adım atmasının istenmemesi.
 
Yönetim yalnız kalsın, zor anları olsun, madden ezilsin ve gitsin.
 
Bakın beyler, yukarıda Allah var. Adamı  çarpar. Yemin olsun görmemekte ısrar ettiğiniz yapılanlardan dolayı, sizde bu kulübün yüreğinde nefretle mahkum olursunuz. Bu kadar yapılan işlerin içinde hala Nedim Türkmen in davranışında kaldık isek ,işte bu kadarına da pes derim ben.
 
Kimler bu kulübe şerefi ile parası ile hizmet etmedi ki. Kimler bu kulübe doğru yada yanlış işleri peş peşe yapmadı ki. Kimler bu takımı küme düşürmedi ki….
 
Ama bakın beyler; “5 yıldız konforunda tesisi, iki tane çim sahayı, yıllarca kimsenin bu takımı yönetirken bakmadığı alt yapısına harika alt yapı tesisini yaptığını,  alt yapıdaki oyunculara iğliyi alakayı her daim sıcak tutuğunu, alt yapı hocalarına değer verdiğini nedense göz ardı ediyor. Bu konuda kalemini yada dudağını iki cümle ile oynatmıyor.
 
Birde bu yönetim bunları yaptı diyeni de görmedim  . Varsa yoksa Nedim Türkmen ve yönetimin davranışı, duruşu..
 
Beğenmeyenlerin bu takıma gelip, yönetime talip olması, yönetimi alması ve yönetmesi kadar doğal hakkı  her zaman var iken, gelen yok, konuşan çok. Şimdi bu takımı  harika götüren bir teknik heyeti var, iyi giden takım var, alt yapısına gözü gibi bakan sorumluları var..Bu konuda da yazılsın, takdir edilsin, konuşulsun lütfen…Şahıslar değil Ordu spor önemli olan.
serenatti@hotmail.com
ali taç
Evet hocam yukarıda Allah var,o Allah sende bilirsin ki Şanlı Ordusporumu zu bu borç cenderesine sokanlardan da hesap soracak. Kaldı ki size çay getiren ,size malzemecilik yapan ,sizin için saha bakımını yapan v.s insanlar en son maaşını kaç ay önce almış sordunuzmu ,bunu yapanlardan da hesap soracak.Haaa Sevgili hocam bunlar sizin için ve T. Türkmen için önemli değil, arkanızda devlet var .Kaldı ki senin duyduğuma göre kazanılan maçlardan sonra üç beş tl pirimde varmış ,sevgili hocam şam da kaysı. Hadi hayırlısı işin Almanya dan iyi sevgili hocam.Senin yerinde kim olsa başkana bu gözle bakar methiye dizer .
24 Ekim 2013 Perşembe 22:47
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi