Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.6336
EURO
19.5358
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
SAYIN VALİ VE İŞ ADAMLARIMIZ
Bugün yönetim çok özel ve çok zor bir yolda takımla onur mücadelesi içinde olmuşken birde alt yapısına dışarıdan güçlü ellerin destek olması iyi olmaz mı. Tabi ki yönetim ve başkan daha iyi bilirde… Neticede onlara destek bu kuruma sahip çıkacak iş ada
02 Kasım 2013 Cumartesi 06:37
SAYIN VALİ VE İŞ ADAMLARIMIZ
 
Mustafa Köksal
 
01.11.2013  Cuma günü Ordu spor kulübünü  ziyaret edip, bir çok Ordulu değerli iş adamımızla kulübe destek olacaklarını sayın valimizin cümlelerinden öğrenmiş  olduk ta zaten o isimlerin 20 yıldır bu kulübe maddi ve manevi hizmetlerin Ordu olarak biliyoruz . Sayın iş adamlarımızın Ordu sporda başkan ve yönetici olarak büyük hizmetleri olduğunu, onların Ordu sporluluklarının da tartışılamayacağını da biliyoruz.
 
Hele bu kulübe trilyonlarca lira  para veren başkanın, bahanelerle  nasıl yalnız bırakılışını da. Kolay mı süper lig de bir takımın onca paranın döndüğü ve bununda galibiyete bağlandığı anda takıma başkan olarak yalnız destek olduğunu.
 
Ama Ordu olarak herkesin sayın eski valimiz Kemal Yazıcıoğlu gibi Ordu için Ordu spor için büyük işleri yapabileceğine..!
 
Ama bu grubun içinde sayın Poyraz, Bilğihan, Ateş,  Şenocak, Şahin gibi isimlerin olması, bu kulübe içerden ve dışarıdan destek olması bile kulübe çok büyük moral olur. Başkan için, iyi giden Ordu spor için sayın valimizin verdiği destek ve futbolcularla Adana maçı öncesi konuşmaları çok önemli idi..
 
Sagol sayın valim, sagol sayın iş dünyasının isimleri, Ordu spor Ordunun, şahısların değil.
 
 
 
ÖZERK BİR ALT YAPI YÖNETİMİ…
 
Acaba, dışarıdan belli iş adamlarının başında olacağı, alt yapının yükünü üst yapıdan alacağı, maddi olarak destek olacağı bir kurumun olması, başkan ve yönetime destek olmaz mı? 
 
Onların yönetime ve başkana vereceği maddi nefesin boyutunu düşünürsek hakikaten çok büyük olur.
 
Bugün yönetim çok özel ve çok zor bir yolda takımla onur mücadelesi içinde olmuşken birde alt yapısına dışarıdan güçlü ellerin destek olması iyi olmaz mı. Tabi ki yönetim ve başkan daha iyi bilirde…
 
Neticede onlara destek bu kuruma sahip çıkacak iş adamları sayesinde daha güçlü alt yapısı  ile de olmaz mı diyorum.
 
Sizce sayın başkanım?
ALİ TAÇ
Sevgili hocam ,yine incileri dizmişsiniz ,neymiş te bu şehrin işadamları bu takıma destek olmalıymış bende sizinle aynı fikirdeyim lakin bu başkan bu takımı yönetirken Türkmen ailesi ne yetki veriyor, işin içine para girince takım Ordunun oluyor çok ayıp ve de yazık, sen bu şehrin insanını, kongre salonuna almayıp, ondan sonra sahip çıkılmasını bekliyorsun ,çokta inandırıcı bulmuyorum. Altyapı adına iş adamı bulup destek mi sağlanmasını istiyorsun bu açıklamanız çok talihsiz, çünkü sayın başkan demek ki altyapıya sahip çıkmıyor ,bu başkan degilmiydi sayın hocam biz altyapıya döneceğiz demedimiydi ,ha a demek ki hocam oprduspor da geleceğe harcanacak para yok .Demek ki İşin içi, bu kadar vahim.
02 Kasım 2013 Cumartesi 08:41
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi