Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.6381
EURO
19.5447
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
OTSO; Orduspor Hepimizin
Orduspor, Ordu şehrinin takımıdır, en büyük markasıdır. Ordusporumuzun tekrar hakettiği yer olan Süper Lig'e dönmesi için Ordu Valimize, belediye başkanımıza, siyasetçilerimize, Ordu Ticaret ve Sanayi Odasına, Ordu Ticaret Borsasına, Ordu Ziraat Odasına,
03 Kasım 2013 Pazar 07:04
OTSO; Orduspor Hepimizin
 
Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Servet Şahin yaptığı açıklamada; "Orduspor, Ordu şehrinin takımıdır, en büyük markasıdır. Ordusporumuzun tekrar hakettiği yer olan Süper Lig'e dönmesi için Ordu Valimize, belediye başkanımıza, siyasetçilerimize, otso.jpgOrdu Ticaret ve Sanayi Odasına, Ordu Ticaret Borsasına, Ordu Ziraat Odasına, ORDUSİAD, ORİŞAD, ORİGAD ve diğer tüm sivil toplum kuruluşlarımıza, derneklerimize, muhtarlarımıza, güzide basınımıza ve taraftarlarımıza, kısaca hepimize önemli görevler düşüyor.
 
Sayın Valimizin öncülüğünde Orduspor'a destek için yapmayı planladığımız kampanyaya, OTSO Başkanı olarak tüm kesimleri destek vermeye davet ediyorum .Unutulmamalıdır ki Orduspor bu şehrin takımıdır.
 
Ordusporumuzun bu zorlu günleri atlatarak yeniden Süper Lig'e dönmesi için bin kişiden bin lira, 500 kişiden 2 bin 500 lira, 250 kişiden beş bin lira, 100 kişiden de 10 bin lira toplamayı hedeflediğimiz Orduspor'a destek kampanyasını en kısa zamanda başlatmak istiyoruz.
 
Ayrıca eski başkanların, eski yöneticilerin de bu kampanyaya destek vermelerini bekliyoruz. Kampanya kapsamında sivil toplum kuruluşlarımız mevcut üyelerinden toplayacakları parayı valiliğimize teslim edecek ve destek amaçlı toplanan paralar yine valilik aracılığı ile Orduspor Kulübü'ne verilecektir.
 
Bu anlamlı kampanyaya 19 ilçemizde ki değerlerimizi de destek vermeye davet ediyorum. Ordulu siyasilerimizin, sayın valimizin, belediye başkanımızın, oda başkanlarımızın bu kampanyaya gerekli duyarlılığı göstereceğine ve gerekli adımların hep birlikte atılacağına inanıyorum. Hepimiz üzerimize düşeni yaparsak, Ordusporumuz Süper Lig'e geri dönecektir." dedi
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi