Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.6319
EURO
19.5438
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ADANA DEMİR MAÇINDAN SONRA
Asla kötü oynama lüksleri yoktu, oynadılar.. Olmamalı. Çok uzun yolda, hedefte bu takım, hedefe giderken çok dikkatli olmalıyız. Erkan hocada, hocalarda gördü nerde ne noksan var. Bunları çalışıp bundan sonraki maça hatasız ve Ordu spor gibi çıkmamız lazı
04 Kasım 2013 Pazartesi 20:17

ADANA DEMİR MAÇINDAN SONRA

Mustafa KÖKSAL

Bu maçı her yönü ile ele alırsak bizi kendine inandıran Ordu sporu goller dışında sahada iki üç isim haricinde buldunuz mu derseniz, izleyen herkesin cümlesi aynı  olurdu;” bu Salih-Anıl-Selçuk- Emre-Subasij ”mi idi ,derler sahada formanın içinde olanlar… Bu geceyi üç puanla hatırlamak isterim, oyun olarak değil.

Niye öyle oldu, neden bazı oyuncular yeni çıkmış sahaya oyuncu gibi idiler, onun cevabı sayın teknik direktörde. Buna cevabı ancak o verebilir, dışarıdan izlediğim kadar  hocada oyundan memnun değildi, ikinci golde Ferhat a koşması da bunun en bariz görüntüsü oldu bu gece.

Her şey güzeldi, taraftarın coşkusu, istekli oluşları maç boyu bu sporculara hiç uzanamadı, son anlarda bir tek Salih in üzerindeki kara örtü biraz kalktı. Neticede Jandel- Ferhat bu gece lidere hayat verdi, üç puanı hanesine koydurdular, onun için onlara  bu gece için teşekkür etmeliyiz.

Birde eski dostumuz, Ordu ve Ordu spora uzun yıllar hizmet etmiş bir tanıdık isim vardı Adana Demirspor takımının başında teknik adam olarak “Yücel İldiz”. Onunda bu akşamı bizimle olduğu anda güzeldi, bizim yenmemizde bizim açımızdan çok özeldi, birde güzel.

Oda gerçek oldu.

Adana maçının golleri ve alınan 3 puanın dışında maçın tadı var mı idi derseniz  ,yoktu. Yalnızca alınan puan ve liderlik çok güzel oldu. Ama bu isimlere Ordu sporun ihtiyacı var, onlarında bu takım için önemi.

Asla kötü oynama lüksleri yoktu, oynadılar.. Olmamalı. Çok uzun yolda, hedefte bu takım, hedefe giderken çok dikkatli olmalıyız. Erkan hocada, hocalarda gördü nerde ne noksan var. Bunları çalışıp bundan sonraki maça hatasız ve Ordu spor gibi çıkmamız lazım.

Mecburuz da…

ali taç
Hocam bu galibiyet gerçekten iyi oyunun ,iyi niyetin özverinin karşılığı ve de sonuçta memnuniyet verici. Eger adanademirspor gibi kaliteli bir kadroyu 3-1 gibi net bir skorla yeniyorsanız ,hiç lafı eğmeye bükmeye gerek yok.Ama siz yine kendinize görev çıkarıp o sıg futbol anlayışınızla oyuncu eleştirmişiniz ,çünkü her zamanki gibi kronik yazı yazma alışkanlığınızı icraa etme zaruretini yerine getirmişsiniz.Yaa hocam siz A takımı brakında biraz evlere şenlik altyapıdan bahsedin insanlar orada ne olup bittiğini anlasın da ,gerçeklerden haberdar ediniz.
05 Kasım 2013 Salı 09:44
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi