Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0297
EURO
20.6762
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Orduspordan Haciz Açıklaması
Süper Lig'den düşen bir kulüp olarak, borçlu olduğumuz gizli bir bilgi değildir. Kulübümüzden alacağı olanların haciz işlemleri yürütmesi de normaldir ve yaşanabilmektedir. Camiamızın, önemle dikkatini çekmek isteriz ki:
17 Kasım 2013 Pazar 07:06

Orduspordan Haciz Açıklaması

15 Kasım 2013 Cuma günü Rabotnicki Kulübü Vekilinin yaptığı haciz işleminin medyayla paylaşılması sonucu, açıklama ihtiyacı doğmuştur.

2010-2011 sezonunda, Rabotnicki Kulübü'nden 2 yıllığına, Muarrem Muarem isimli futbolcu transfer edilmiş, sezon sonunda futbolcunun geri gönderilmesi konusunda Makedon Kulübü ile prensipte anlaşılmış ve transfer ücretinin yarısı ödenmiştir. Geri kalan transfer ücreti olan 50.000 Euro için, geri transfer protokolünün tamamlanmasından imtina eden Makedon Kulübü ile uyuşmazlık yaşanmıştır. Yerel mahkemede görülen dava sonuçlanmış, Yargıtay'a yaptığımız itirazımız ile dosya temyiz aşamasında olup henüz kesinleşmemiştir.

Makedon Kulübünün Avukatı, 15 Kasımda söz konusu kesinleşmemiş alacak ile ilgili haciz işlemi yapmıştır. Yapılan işlem ile karşı taraf 42.940 TL'lik değerli evrak haczetmiş, başkaca hacizlerle ilgili derneğimizin itirazları haciz tutanağına geçirilmiştir. İlk iş gününde icra mahkemesine itirazlarımız sunulacaktır. Bunun haricinde, yayınlandığı gibi, logomuza ve kupalarımıza el konulması söz konusu değildir. Doğru olmayan bu bilgilerin yayınlanmasının kötü niyetli olduğu açıktır. Alacaklının, alacağını tahsil için icra takibi yapması çok normal iken, yapılan haczin doğru olmayan bilgiler ile birlikte basına servis edilmesini ve kulübümüzü itibarsızlaştırma gayretlerini kamuoyunun takdirlerine bırakıyoruz.

Süper Lig'den düşen bir kulüp olarak, borçlu olduğumuz gizli bir bilgi değildir. Kulübümüzden alacağı olanların haciz işlemleri yürütmesi de normaldir ve yaşanabilmektedir. Camiamızın, önemle dikkatini çekmek isteriz ki:

Alacaklıya herhangi bir faydası yokken, bu bilgileri basına taşımaktaki tek amaç, tekrar güç toplayan Ordusporumuza zarar vermektir.

Orduspor'un sportif başarılarıyla birlikte bu tür saldırılar yine olacaktır. Yalan yanlış bilgilerle, başarılarımızı gölgelemek ve Orduspor'a gönül verenleri üzmek isteyenlerin, amaçlarına ulaşamamaları için, tüm Ordusporluların, kulübümüzü yıpratmaya yönelik bu tür haberlere itibar etmemelerini rica ediyor, saygılarımızı sunuyoruz.

Orduspor Kulübü Derneği Yönetim Kurulu

serenatti@hotmail.com
ali taç
Sevgili başkanım ,bu nasıl bir yaklaşım bu takım süper ligden düştü vede 2 yılda aldığı paralar nerede ve nasıl yok oldu. Çıkmışınız, icraa işleminin normal olduğundan bahsediyorsunuz ,soruyorum bu açıklamayı yaparken veya bu takım bu duruma gelirken hiçmi vijdanınız sızlamadı,bu şehir insanı şimdiye kadar hiç boynunu ögne eymemişti,ama şimdi kafasını yukarı kaldıracak taakati kalmadı.El insaffff.
17 Kasım 2013 Pazar 10:10
yanındayız
köksal
Sayın başkan bu kulübe inanılmaz işler yaptınız, bir gün gidersenizde arkanızda çok güzel işleri kalıcı eser olarak bıraktınız.Ekibinize teşekkür ederim. Hele alt yapı için yaptıklarınızın ne ne parası olur nede değer biçilir. Siz ve ekibinizin takımla uğraşırken bu kadar lüzumsuz işler içi,nde demeçler vermeniz bizi üzüyor. Kulübün aldığı yoldaki engeller için size el uzatılıpta güçlü bir yol arkadaşlığı yapmak yerine yüzünüze gülüp arkanızdan elini çeken iş adamları dahil, siyaset ve ordu halkı içinde bu duyarsızlık hiç hoş değil. Ordu spor yönetimlerin, şahıslatrın değil, ordunun ise Ordu nerde? Ama bakıyoruz dedikodu her yerde.Yaptığınız her iş için bin kez teşekkürler başkan, sagol.
17 Kasım 2013 Pazar 08:11
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi