Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0427
EURO
20.7771
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İNSANİ İLİŞKİ VE TERTEMİZ ORTAM
Bu hafta Buca maçımız var. Sporcular ciddi, teknik heyet ciddi, tesiste de hava ciddi bir maç havasında. Kaybın tarifinin olmayacağı gün Cumartesi saat 7 ise o gün Ordu insanı tribünde olmalı. Her şeye rağmen;” soğuk, sıcak,” fark etmeden. Keyifler yerind
13 Aralık 2013 Cuma 00:18

İNSANİ İLİŞKİ VE TERTEMİZ ORTAM

Mustafa Köksal

İşte bu hava , Ordu sporun geleceği için önemli.

Yönetimde bu konuda adres olarak Erkan hocaya gitti, iyide etti. Bu insanın güler yüzü, disiplini ve sporcuyu bilmesi, onların attığı adımın kaç tane olduğunun hesabını yıllar önceden tutması, bu oyuncularla Ordu spor takımının büyük çatısı altında olması, bu sezon büyük artı.

Büyük takımlarda oynaması, önemli isim olması, sevilmesi, insani ilişkilerindeki yüzdenin fazla olması, kibir art niyeti defterine asla koymaması da Ordu spor açısından önemli artılar. Bu konuda yönetimin attığı olumlu adım verdiği kararın yansıması da herkesi memnun eden durum.

 

Futbolcuların kişiliğindeki tertemiz sayfa, onların paradan çok takımdaşlığının bu devirde öne çıkması, arkadaşlığın bu kadar özel bir yerde olması başarı için artı olmuştur, sagol Erkan hoca sagol Tahsin Türkmen ve yönetim.

Güzel havanın her daim insan için güzellikleri bir tarafa Ordu sporun bir iki kaza yada kötü günü haricinde yaptığı maçlardaki olumlu havasının devamı için dua ediyor Ordu insanı. Ama sporcularda çok özverili çalışıyor. Kaytarma yok. İnleme yok…

Offff, bile yok!

Bu hafta Buca maçımız var. Sporcular ciddi, teknik heyet ciddi, tesiste de hava ciddi bir maç havasında. Kaybın tarifinin olmayacağı gün Cumartesi saat 7 ise o gün Ordu insanı tribünde olmalı. Her şeye rağmen;” soğuk, sıcak,” fark etmeden. Keyifler yerinde.

Yol uzun. Sabır, güzel oyun, neticedeki sonucun artı olması, Ordu sporun gideceği yeri yakın eder. Ligin yarısı bitmedi. Tamamında gülen olmak istememiz ve de bunu kapanmış tahtamıza rağmen yapmamız Ordu spor takımına ayrıcalık ve de önemli olduğunu katıyor.

Onun için el ele durugöle Buca maçında olmaya.

Değil mi?

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi