Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0374
EURO
20.7768
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
TAHTA….
Eeeee, o zaman ne olacak, iş teknik ekibe, sporculara kalacak. Üzerlerindeki darbe baskınına rağmen, yasağa rağmen bu oyuncular yüksek fedakarlıklarla bu sezon bütün zorlamalara karşı o engelleri aşıp yukarıya koşmaya devam edecekler. burada suçlu kim
18 Aralık 2013 Çarşamba 08:44
TAHTA….
mustafaköksal..JPG
Mustafa Köksal
 
Ah, yok mu bu transfer tahtası, beklide tek suçlu bu tahta.
Bir yıl kapandı içine tahta, el kol yürekler bağlandı. Yapılacak her şey durdu. Alttan üste doğru herkese yasak geldi ki sormayın, sanki sıkıyönetimde bu takım.
Sanki idam sehpasında..
 
Ne yapacaklarına, hangi işleri halledeceklerine dair düşünme özgürlüğü bırakmadılar yönetime, bir sene düşünme, transfer yapma, elindeki ile en iyisi neyse onunla uğraş. Ugraşacağımız tek rakip takımlar olsa, başımız üstünde de,” hakemler, federasyon, Orduspor takımına sırtını dönen iş dünyası, siyasiler ve taraftarın tutumu”..
 
Ya beyler, bu takımının tahtası kapandı bir yıl, peki sizleri kim kapattı bu takıma karşı? Bu kadar mı dudaktan sevilir, elinizde imkan var iken sırt dönülür ,ki iki üç iş adamını tenzih ederim, onlar her saniye yanında içinde zaten.
 
Ah, tahtayı kapatanların bu takıma yaptığı zulmün faturası o kadar büyük ki bunun acısını bu yönetim kimseye hissettirmeden kendi içinde çekiyor, yinede bu kadar etrafında prangalar var iken yukarıya doğru yürüyebiliyor.
 
Ama elimizdeki mevcut oyuncu profiline yenileri de eklensin deme şansımıza bu kapalı tahta izin vermiyor, üstünde yazmamıza hesap yapmamıza bile.
 
Eeeee, o zaman ne olacak, iş teknik ekibe, sporculara kalacak. Üzerlerindeki darbe baskınına rağmen, yasağa rağmen bu oyuncular yüksek fedakarlıklarla bu sezon bütün zorlamalara karşı o engelleri aşıp yukarıya koşmaya devam edecekler.
 
burada suçlu kim diye sormadan, kara tahtayı önümüze koyup boş boş bakmayı seçmeden, akıllı başka tahtalarda yazmalıyız Ordu sporun bu sezonki kaderini.
Her şeye rağmen, her sırtını dönmüşlere rağmen..
serenatti@hotmail.com
ali taç
Sevgili hocam o tahtanın kapanmasını şimdi ,mazeret olarak ifade etmeyin .Çünkü bu tahta şanlı Orduspor tarihinde sayın Türkmen sayesinde kapandı bundan daha utanç, verici ,ızdırap çektirici daha ne olabilirki. Yılların spor adamıyım diyorsun[ki ben inanmıyorum] bu takım için Türkcell süper lig konuşuyorsunuz ,siz bu tabloda bunun olabileceğine ihtimal verebiliyormusunuz. Her halde Erkan Sözeri nin fedakârlığı olmasaydı bu gün 2 b konuşuyor olacaktık. En son maçta ,Altyapıdan Özgen, Bilal kadar damı, oynayamazdı ,hocanın Canberk tercihinide sonuna kadar destekliyorum .İnanın bir çok transfer diye gelenlerin çoğu bizim çocuklardan, iyi değil.
24 Aralık 2013 Salı 11:17
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi