Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0361
EURO
20.5265
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
İKİNCİ DEVRE
Bu takım ne yapar derseniz, gördüğüm kadarı ile bu takım ikinci devrede gücü nispetinde eğer tam kadro oynarsa çok can yakar. Zirvenin ortağı olur, kararlı bir adımla futbolunu oynar, hedef koyduğu yerin neresine kadar gider, nefesi ne kadarına yeter onu
07 Ocak 2014 Salı 10:25
İKİNCİ DEVRE
 
Mustafa KÖKSAL
Bu takım ne yapar derseniz, gördüğüm kadarı ile bu takım ikinci devrede gücü nispetinde eğer tam kadro oynarsa çok can yakar. Zirvenin ortağı olur, kararlı bir adımla futbolunu oynar, hedef koyduğu yerin neresine kadar gider, nefesi ne kadarına yeter onu bilemem. Ama bu takımın içindeki istek arzu, yada karakter ölçeğindeki yüksek ahlak, sporcuları yüreklerindeki sevdaya doğru iter.
Birde tahta denen lanet kelepçenin olması da onun sporcu bazındaki mahkumiyetine vurulan en büyük engel. Bu engel içerisinde, içinden çıkaracağı on birler ile istediği işleri yapabilmesi de başlarındaki hocaların onlara dedikleri kadar güçlü olmalı;”sizlere inanıyoruz, sizlerle bu takım şampiyon olacak!”
Arzu edilende bu değil mi?
 
ANIL TAŞDEMİR
 
Sayın Cuper zamanında onun menajerleri tarafından alınmadı diye A2 takımına mahkum edilen bu isim bugün geleceğin yetenekleri arasında alternatif oyuncu karmasına alınıyor, Ordu spor gibi özel bir kulübün kaptanlığını yapıyorsa, sahada karakteri ve kişiliği ile arkadaşlarına öncülük yapabiliyorsa, sayın Tahsin Türkmen ve hocanın alkışı çokta gecikmiş demektir.
Onlar moralmen bitmiş bir ayağı tekrar yürütüp de Ordu spor gibi bir takımın dümen liderlerinden biri olmayı sağlamışlarsa, önemli hayırlı iş yapamamışlarda ne yapmışlardır. Erkan hocanın sadece Ordu spora değil, alt yapıya kadar verdiği desteği bu güne kadar yerli hocalar haricinde veren birkaç hoca ancak vardır ki, Metin Diyadin den sonra en önemli isim Erkan hoca.
Anıl, sana yakışan her şeyin yanında olacak Ordu..
Tebrikler.
seranatti@hotmail.com
ali taç
Sevgili hocam bu çocuklar gerçekten karekter timsali. Yanlız bu iş, bundan sonrası için farklı gelişebilir. Unutmayın ki, bu çocuklar mesleğini niçin icraa ediyor, ekmek parası için .Korkarım ki her zaman olduğu gibi güneşi balçıkla sıvamaya kalkan , bomba projeler dâhisi sayın kulüp başkanı ,para konusunda bu çocuklara mağduriyet yaşatırsa ,bu çocukların bir çoğu ekmek parası için başka takımları tercih edebilir ,buda sizde bilirsiniz ki,buda profesyonelliğin bir gereğidir. Ben şimdiye kadar şuna akıl erdiremedim bu takım 2 yıl Türkcell süper ligde kaldı ,o kadar gelir elde etti, şimdi tahmini 30 trilyon[belki daha fazla] borçtan bahsediliyor ,soruyorum hocam ekonomi uzmanı sayın başkanın bu borcu nasıl yaptı .Size de şunu soruyorum, bu kadar borcu senin içinde olmadığın bir oluşum yapsaydı haftada ,alehte kaç yazı yazardın.Hocam bu işin sonu geliyor ama inşaalah bu günkü takımım, playoof falan Türkcell süper lige çıksın, aksi halde inanın ,o tesislerin olduğu yer, mesudiyedeki köykent projesi gibi ineklerin otlatıldığı yer haline gelir ,inşaalah öylede olmaz.Sayın hocam geçen yıl merhum halil tekkaya gibi her kese seçim vadi gibi, çambaşı tesis projesini anlatan ,hatta dahada ileri gidip, oraya mandıra yapıp hayvan yetiştirmek gibi bir projeleri olduğunu da ifade eden sayın daihane yönetici Murat Gürsoy kardeşim,bizlere yüzünü unutturdu.Ben bu kardeşimi severim yalnız bu takım için yeni projeleri ney acaba, bu konuda bizleri bilgilendirirse sevinirim .Şimdi şu önerimi her kes çok iyi okusun bu takım erinde, geçinde duvara toslayacak ,bu transfer tahtasının yeniden açılacağına ihtimal vermiyorum ,onun içinde altyapıya a2 nin kadrosuna 8-9 oyuncu daha dahil ediniz çünkü bir oyuncu bir yıl altyapısında oynadıgı takımda, prof olma hakkına sahip oluyor, bu nedemk oluyor, şimdi al gelecek yıl devre arasında bu oyunculardan yetenekli olanlarını a takıma dahil etmek anlamına geliyor ,yanlız sayın Köksal düşüncesiyle bu iş olmaz bu organizasyon için bazı zaruri değişiklik yapmak gerekiyor, bunu hayata geçirirsek Orduspor un ömrünü uzatmış oluruz .Yalnız Turgut kır hocaya da daha fazla imkan sağlamak şartı ile. kalın sağlıcakla.
07 Ocak 2014 Salı 14:00
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi