Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0378
EURO
20.5293
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
KAZALAR OLACAKSA…
Ordu spor takımının yolları taştan ise, her tarafından atılan taşların verdiği zarar ortada iken, bu uzun bir lig yolculuğuna giden spor takımının içindeki sporcular, personel, yöneticilerin ne kadar özveri ile çalıştıkları geldikleri yer ile bu yere geti
25 Ocak 2014 Cumartesi 10:00
KAZALAR OLACAKSA…
 
Mustafa KÖKSAL
 
Ordu spor takımının yolları taştan ise, her tarafından atılan taşların verdiği zarar ortada iken, bu uzun bir lig yolculuğuna giden spor takımının içindeki sporcular, personel, yöneticilerin ne kadar özveri ile çalıştıkları geldikleri yer ile bu yere getiren hoca, sporcu kadrosu ile bire bir ölçüm halinde, tam not…
 
Yönetimin inancı, söylemleri, hayalindeki arzusu hep aynı zaten, düşerken de o arzu istek içinde idiler ama spor takımına bakınca bunun öyle olmayacağı belli idi.
 
Nitekim düştü.
 
Şimdi bu takımın forması ile oynayan oyuncuların çoğundaki karakter yapı, temel çok sağlam. İstisnalar olsa da.Ama bu kadar zor bir ligde nefes almanın bile önünü kesildiği yerde zirvelerde olmak çok kolay iş değil. Ordu spor takımı bunu yönetimin hocanın sayesinde yaptı.
 
Konuşanlara bakınca, takımın niye Mersin maçında kötü oynamasının hesabını sormasınız düşüncelerine de anlam veremedim. Kötü oynadık. Hep iyimi olacaktık. Kazada olacak….Ta, elbette de,bu devamlılık arz ederse işte o zaman yanar keten helvası.
 
Aslında lig uzun maratonda çok di,k çıkmanın yanında bazen de “aykuru” gitmenin faydalarını anlamamızda lazım. Desteğimiz yok, nefesimizi diklerde çok fazla harcamamamız lazım. Tasarruf şart!
 
O yüzden kaza denen işler az olursa karı çok olur.
 
Bu takım Karşıyaka maçı ile çıkışı yakalar. Arzumuz çıkmak.Herkes gibi yönetiminde takımında.
 
Bencede…Başarılar.
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi