Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0361
EURO
20.5265
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ANIL TAŞDEMİR
Anıl Ordu sporun bu uzun yolda elindeki önemli silahından biri. Sporcularda seviyor, ona inanıyor. Hocası da seviyor ki,Ordu spor gibi takımın sorumluluğunu kollarına verdiği bantla gösteriyor. Hata varsa çözülür. Bakın ortada ne yanlış nede yanlış in
06 Şubat 2014 Perşembe 08:24

ANIL TAŞDEMİR

Mustafa KÖKSALmustafaköksal..JPG

Ordu spor takım kaptanı.

 Adam…

Sporcu, hoca , yönetici üçgeninde iyi kötü işler olsa da onlar işin tuzu biberidir.

Anıl kaptanlığı bırakmış, hoca ile tartışmış gibi çok kötü bir cümle yapısını sağda solda kurmak o kadar yanlış ki, bu yanlışlar takımın şu anki durumu ortada iken yapılıyorsa orda art niyet ararım.

Öyle ortalığı gerecek, toz duman diye  bir şey yok.

Olsa da yönetimi , menajeri, sportif idarecisi bu işe el koyar. Kimse Ordu spordan büyük değildir. Ordu spor takımı bu kadar olumsuzluğa rağmen zirvede iken hocanın patron olduğu bu yolda çalışanı ile olan ufacık işi büyütmenin kime faydası olur?

O yüzden Erkan hoca Anıl gibi bir insanın yaptığı yanlışa ceza olsun diye bu işi yapmışsa yarın ikisi de öpüşür ve her şey tatlı olur.

Anıl Ordu sporun bu uzun yolda elindeki önemli silahından biri.

Sporcularda seviyor, ona inanıyor. Hocası da seviyor ki,Ordu spor gibi takımın sorumluluğunu kollarına verdiği bantla gösteriyor.

Hata varsa çözülür. Bakın ortada  ne yanlış nede yanlış insan var.

İşte,  önemli olan tarafı bu. Anıl da Teknik ekipte yöneticilerde bir yürek olmuşken, bu kadar işi uzatmanın, konuşmanın lüzumu bence yok, ortada hata var, hadise yok.

Sonra alt yapıdan giden sporcular diye bir şey yok.

Ortada kapalı tahta, yalnız bırakılmış yönetim, etrafında haciz memuru gibi gezen ayakların olduğu yerde tasarrufa giden yönetimin, dışarıdan gelen oyunculardan bir kısmını alt yapıdan yollayıp, profasyonel olanları da yukarıya alarak nefes almak istedi..

Alt yapı yerinde, çalışmalar yerinde, hocalar yerinde, işler yerinde.

Bütün mesele, bir yerlerden kısarak tasarruf yapmak ve Ordu spor takımını gittiği yolda biraz daha güçlü tutmak amaç.

Yoksa alt yapı takımlarını dağıtmak demek kendine kurşun sıkmak demektir beyler…!

Çok haklısınız
Abdullah Kuvancı
Anıl konusunda yazdıklarınıza katılıyorum.Anıl Orduspor için çok önemli bir futbolcu.Talipleri olmasına rağmen bu adam gitmedi.Ordusporu ve Orduyu sahiplendi.Hocasıyla küçük bir problem yaşamış olabilir.Öpüşürler olay tatlıya bağlanır.Bizim şu anda birlik beraberliğe daha çok ihtiyacımız var iken,bu adamın kaptanlığının alınmasının acele edildiğini düşünüyorum.Rakipler bu durumdan oldukça keyif almıştır.Bu sorun daha iyi yönetilip,dışarıya karşı sessiz kalınabilirdi.Ama bu olmadı.İşte bizim en zayıf tarafımız bu.Hiç birşey bulmazsak kendi kendimize problem yaratıyoruz.
06 Şubat 2014 Perşembe 18:04
serenatti@hotmail.com
ali taç
Hocam yine mevzudan kendine görev çıkartmışsın ,kimse Orduspor da kaptan niye değişti diye,her hangi bir ,neden araştırmıyor. Ama sen çıkmışsın yok şöyle, yok böyle, bırak bu işleri, sevgili hocam her şeyden görev çıkartma .Birde Anıl gibi profesyonel adama nasihat çekmeye kalkmışsın ,çok ayıp Anıl işini, ibadet sayar kusursuz yerine getir,her yazıda tahta kapalı falan deyipte insanların moralini bozma ,çok sadıksan o takıma başında olan başkana ve kardeşlerine, bunun hesabını sor.
06 Şubat 2014 Perşembe 15:06
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi