Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0376
EURO
20.5411
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
DENİZ , AH, AH!
Dün Hüsamettin, Yasin örneğindeki gibi, bugünde bir çok oyuncusu yukarıda olan alt yapının sporcularını elde tutabilmek için ne gerekilirse yapılabilirken, bugün amatöre dönüp birkaç bin lira için aramızdan uçup gitmesine Deniz in seyirci kaldık ya, ya
14 Şubat 2014 Cuma 09:26

DENİZ , AH, AH!

Mustafa Köksalmustafaköksal..JPG

Ordu spor alt yapısından çıkmış, profosyonel yapılmış, bazen A takımla çoğu zamanda A 2 takımı bünyesinde tutulmuş yetenekli bir isim. Bunun gib Ordu spor alt yapı bünyesinde tutulan 3-5 isim daha var ki bunlar Ordu spor için, gelecek sezon için çok önemli.

Bugün kapanmış bir transfer tahtası için zor günlerden geçen Orduspor takımı, gelecek sezon bir çok ismin daha “TFF “ye müracaat etmeyeceğine, kulübü zora sokacak hamleler yapmayacaklarına  onay verebilir mi?

Dün Hüsamettin, Yasin örneğindeki gibi, bugünde bir çok oyuncusu yukarıda olan alt yapının sporcularını elde tutabilmek için   ne gerekilirse yapılabilirken, bugün amatöre dönüp birkaç bin lira için aramızdan uçup gitmesine  Deniz in seyirci kaldık ya, yarın bunu aramayız umut ederim.

Deniz Boztepe in bal liginde ne işi olur ki, ama gel gör ki maddi yoksulluğun gözü çıksın.. O da sırf para kazanmak için amatörlüğü tercih etti. Çok üzüldüm.

O yetenekli bir oyuncu idi.

Kim ne derse desin yetenekli ama maddi olaylardan dolayı da kafası karışık bir kardeşimizdi..

Allah utandırmasın , kaza vermesin, sakatlık vermesin.Yolu aydınlık bahtı aydınlık olsun. Tahsin Türkmen in de onda hocalar kadar uğraşı ve emeği var. Ben onu burada tutup maç pirimler in den biraz verip sürekli bünyede tutulabilirdi desem de, yukarısı daha iyi bilir. Sonuçta  yetkili olan orası.

Biz temenni ederiz sadece, karar merci orası, yönetim, hocalar.Alt yapıda olan isimlerinde yukarıdaki teknik heyetçe izlendiği antremanlara alındığı ortada. Onlarında yarın nerde ne olacak sorularına bizden çok cevap aradığı da biliniyorken, bizim alt yapıda oyuncu var, onları almak yukarda pişirmek ve zamanı gelince sahaya sürmek elbette akıllıca iş.

Bunu da yönetim ve teknik heyet yakından takiple yapıyor da, ah Deniz ah…

Olmadı ya.

serenatti@hotmail.com
ali taç
Evet hocam bu açıklamanız gerçeğin fotoğrafı gibi olmuş.Koskoca Orduspor takımı üç ,beş kuruş için ,gelecekteki değerini elden kaçırıyor bundan acı ne olabilirki.Eger bu çocuk il dışından birileri tarafından getirilseydi, yere göge sığdırılamazdı.Şimdi çıkmış yok şu ,yok bu hocam bu tip davranışlarla bu şehrin insanı takımına elbette sahip çıkmaz,sen bu şehrin çocuğunu çok cüzzi para için bal ligine mahkum edersen, sonuç bundan farklı olamazdı.Benim size tavsiyem o efsane dediğiniz başkanınıza söyleyin ,bu şehrin çocuklarının kıyım işini bıraksın.
15 Şubat 2014 Cumartesi 08:50
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi