Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0361
EURO
20.5485
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
ANTEP MAÇI VE ORDUSPOR
Birde alt yapıdan Erkan hocanın aldığı ve Ordu sporun yarınındaki sporcularının bunlardan olacağına inandığı için sevgili hocama teşekkür ederim.Bugün Antep teki Ordu spor takımının kadrosunda alt yapıdan” Aydın” kardeşimizin olması, daha öncede değer ver
28 Mart 2014 Cuma 09:11
ANTEP MAÇI VE ORDUSPOR
 
Mustafa KÖKSAL
 
Bu maçın ne “A” sı  nede ”B” si olabilir. Bu maçın kalan 7 maçtaki önemli virajlardan biri olduğunu bilmeleri ve maçı ona göre oynamaları en büyük arzumuz. Elimizdeki çok kısıtlı kadro ile zaferi yazacaksa bu kadro, Ordu spor tarihinde başarılı olmuş 3- 5 kadrodan biri olacaktır ki bunu her Ordulu çocuklarına gururla adınızı sayarak anlatacaktır. 
Allah utandırmasın. Cumartesi günü deplasmanda iki  önemli ismin olmaması da bize eksi olmazda, oynayanlarda yüreğini ortaya koyarak formasına sahip çıkar. Bu cezalı oyuncuların Ordu spor adına çok önemli isimler olması, maç tecrübelerini oynayacaklardan daha önde olması için dedim. 
Tabi ki oynayacak isimlerde iyi sporcular. Ama maç azlığı ile burada biraz bizi tedirgin etse de bizde onlara güveniyoruz.
Antep de bu maçın ve 7 maç sonra gelecek güzelliğin hayali ile oynarsa takım mutlu döner. Yoksa ikinci Adana faciasına kimsenin tahammülü olmaz. Ne hocaların ne yönetimin nede sporcuların aklında kötü sonuca yer yok.
Bu maçın sonundaki alınan netice gizli lider olan Ordu sporun geleceğini de bize gösterecektir.  Subasiç, Ferhat olmasa da diğer oyuncuların Bu formayı Antep te en mükemmel şekilde terleteceklerinden şüphemiz yok.
Birde alt yapıdan Erkan hocanın aldığı ve Ordu sporun yarınındaki sporcularının bunlardan olacağına inandığı için sevgili hocama teşekkür ederim.Bugün Antep teki Ordu spor takımının kadrosunda alt yapıdan” Aydın” kardeşimizin olması, daha öncede değer verilen kaleci “kaan “ın bulunması, ve 3 isminde alt yapıda titiz  çalışma içinde bulunması bizi mutlu ediyor.
Bu maç için, yarınımız için, Ordu spor için oynayın, lütfen.
serenatti@hotmail.com
ali taç
Bravo hocam Erkan hocaya işini ,tarif etmişsin ,sana bir kez daha bravo.Altyapıdan oyuncu kadroya alınmışta ,yapılmışta falan filan bunlar boş işler kaç adam yetiştirdinizde Erkan hoca oynatmadı,sezon sonu geliyorda kamuoyuna şirin görünme söylemleri,bu işi yutugumuzu zannetme, zaten şahsınız bu gidişle bir dahaki sezona buradan da emekli olursunuz.Bakınız Erkan hoca Canberk kardeşimize nasıl forma veriyor çünkü adam doğru bir altyapı eğitimi almış,sizin öve öve bitiremediğiniz ,hatta daha ileri gidip atletiko madridin takip edildiğin den bahsettiginiz Murat Torun akcabaat ta yedek kulübesinde çürüyecek [murat kardeşimi tenzih ederim]
01 Nisan 2014 Salı 16:24
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi