Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0386
EURO
20.5348
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
NE BU GAFLET?
Ya sen Emre, ya senin yeteneğindeki bir oyuncunun dışarıdaki verdiği katkının iç sahada Ordu spor açısından sahada olmaması, insanlarda kocaman soru işareti yapmaz mı? Bu takımın ne zorluklar içinde bu yolda gittiğini her
03 Nisan 2014 Perşembe 12:37

NE BU GAFLET?

Mustafa KÖKSAL

Sen artık lidersin  diyeceğimiz anda, kendisine sert olan tahrikkar rakibine kalkıp kafa atarak Ordu spora  en büyük zararı veren Erkan Sekmene tribünler öfke kusarken saha içindeki hakem denen şerefini Trabzon mafyasına satmış hakemin yanında “İŞİD “ gibi her türlü öfkeyi rakip futbolcu arkadaşının üstünde deneyen Trabzon takımının oyuncuları da bu kadar ince sırattaki Ordusporu bu maçta katran kazanına  zorlanmadan,inadına öfke ile gülerek attılar..

Bunu yapanlara bunu sağlayan, buna ön ayak olansa bu takımın iskeletinde olması gereken, bu takımında ona her zaman ihtiyacı olan adamı, sağ bek Erkan…

Ya Salih, ya Volkan ya Ferhat ya şu ya bu olmasaydı  bu takım mağlup olsa idi, o zaman bu günahı hangi insan  çıkaracaktı ?  Olmayacak işler, yapılmayacak hatalar yapılıyor, sahada  oyun içinde kötü performansı olan sporcu resimleri görülmeden, bazı değişiklikler tribünde bir anda “oooo” oluyır.

Olmamalımı olmalımı onun sorumlusu tabi ki teknik adam!

Bu maçta özellikle arkadaşların tribündeki muhteşem resmi göstererek ilk yarısı 1-0 olan maçın ikinci yarısı artık farklı olur dediği anda bir kafa, sonrasında o meşhur 60 dakika ve oyunumuzu ayağında tutup takıma rahatlık veren ANIL ın oyundan alınması sonunda gelen  basit gol insanları, onların  inançlarını  adeta yıktı, deprem etkisi yaptı.

 Hele kardeşim Ziya o goller kaçar mı, o ortalar atılmaz mı, bu kadar mı basit şampiyonluk yolunda fırsatları harcamak?

Ya sen Emre, ya senin yeteneğindeki bir oyuncunun dışarıdaki verdiği  katkının  iç sahada Ordu spor açısından sahada olmaması, insanlarda kocaman soru işareti yapmaz mı? Bu takımın ne zorluklar içinde bu yolda gittiğini herkes biliyor. Buna rağmen aslanlar gibi bu yolda giden sizlere ara sıra neler oluyor?

Birde 60.dakikada tribünün şimdi ”Anıl” zamanı espirisi de hoş olmuyor, hem onu kaybediyoruz, hem de bu yolda çok şey. Birde kenar yönetimine haksızlık ediyoruz gibi. Şimdi bu takım Balıkesir den puan alıp gelmeli. Renginin ne olduğu değil, alacağının ne olduğunu bilerek almaları lazım olanı alarak…

Bu maçta üzüldük, çok üzüldük çok.  

Hayret
Abdullah Kuvancı
İsim vererek topçuları suçlamak olmuyor.Bu eleştiri felan değil başka bir şey.Bizim hoca alıngan.Eleştiriye pek açık değil.Biz trabzon maçında hocanın müdahaleyi yapamamasından puan verdik.Ziya ve Emre hiç bir şey yapamadı.Onları ısrarla almadı.Selçuk ve Eren zamanında girse maçı alırdık.Kolay hoca olunmuyor.Adam da Anıl takıntısı var.Bu adam hiç oynamasa bile varlığı yeter.Tüm rakipler bu adamdan çekiniyor.Bunu herkes biliyor ama bizim orduspor taraftarı olduğunu zanneden ama futboldan zerre anlamayanlar anlayamıyorlar.Bu kritik dönemde topçu ismi vererek suçlamak ayıp.Kötümü oynadık,hayır ama girmedi.Biz bu yıl taraftar olarak gereken desteği diğer takımlar gibi veremedik.Maça gitmeden eleştiri yapan,takımı bir mağlubiyet alınca,tüm herkesi ruhsuz ilan edenler le bu takım olmuyor.Halen destek veren,trübünde takımını yalnız bırakmayan genç kardeşlerime teşekkür ediyorum.Sadece dedikodu yapan, futbolu bilmediği halde bildiğini zanneden,onu bunu suçlayanlardan bu takıma hiç fayda gelmedi.
05 Nisan 2014 Cumartesi 00:03
Mazeret Yok
ismail hakkı
Küme düşmesi nerdeyse kesinleşen teslim olmuş bir trabzon takımı,aslında haftalardır kötü oynayan Orduspor,inancını yitirmiş,oynamayan takımı sabote eden bazı futbolcular,(ruhsuzlar)forveti olmayan 3.liğ topçuları subasiç,alex,reha ORDUSPOR'a yakışmayan futbolcular,bir başarısı olmayan stajer erkan sözeri v.s ilk iki takım içnden çıkamazsak hoca istifa etmeli,playoff maçlarına tecrübeli bir teknik direktör ile başlamalı.NOT:(Anılı kurtarıcı gibi görmek takıma ihanettir.haftalardır belki takımın en formsuz oyuncudur.penaltıyı atmak, yeterli değil, eksikleri,kafayı kaldırmadan serbest vuruş kullanmak,ikili mücadelede kendini yere atmak,koşmamak v.b gibi)
04 Nisan 2014 Cuma 09:11
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi