Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0361
EURO
20.5485
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
" Türkmen En Büyük Hatamdı"
Orduspor’un 10 milyon borçuna kabul. Bunun üzerindeki borç Nedim Türkmen’in olsun. Eğer Nedim Türkmen 10 Milyon borçla kulübü bırakırsa en az 5 başkan adayı çıkar. Orduspor başkansız kalmaz. Orduspor’a karşı zaafım var ama benim başkan adayı olmam söz kon
01 Aralık 2014 Pazartesi 09:11

" Türkmen En Büyük Hatamdı"sukrubodursite.jpg

 Orduspor eski Kulüp Başkanlarından Şükrü Bodur, zor günler geçiren Orduspor’da Başkanlık için aday olamayacağını ancak oluşacak yeni bir yönetime maddi ve manevi desteğinin sonsuz olacağını açıkladı. Mevcut Başkan Nedim Türkmen ile bir araya gelmeyeceğini belirten Bodur”Benim en büyük hatam Nedim Türkmen’e kefil olmamdı”dedi.

Şükrü Bodur Altaş Tv’de yayınlanan Tam Saha Programına katıldı.

Ordusporla ilgili açıklamalarda bulunan Bodur,Nedim Türkmen’e sert eleştiriler yöneltti. Nedim Türkmen’in ilk başkan seçilirken kendisinin referans olduğunu belirten Bodur,” Bu benim en büyük hatamdı. Nedim Türkmen’in Başkan olmasında bizimde katkımız oldu. Ama çok pişman oldum.

Nedim Türkmen  Orduspor’u Ordululardan koparttı. Bir gün bana gelerek Orduspor’u şirket yapmak istediğini söyledi. Ve şirketin büyük çoğunluğunu bizim alabileceğimizi ifade etti. Buna karşı çıktım. Bunu ne kendisinin söylemiş benimde duymamış olduğumu kendisine ilettim. Nedim Türkmen Orduspor’un temellerine dinamit koymuştur.

Orduspor’un emektar kişilerini üyelikten çıkartmıştır. Trabzon’dan, Ankara’dan İstanbul’dan bulduğu kişileri üye yapmıştır.Ordulu Orduspor’a küsmüştür”dedi.

Orduspor’a Kulüp Başkanı olacak mısınız sorusuna da Bodur şöyle cevap verdi:

“Orduspor Kulübünün ne kadar borcu olduğu belli değil.Geçen de 83 milyon olduğunu duydum. BU rakam çok büyük rakamdır. Nedim Türkmen gelsin şu borç listesini bir açıklasın. Kime ne kadar borç var.

Orduspor’un 10 milyon borçuna kabul. Bunun üzerindeki borç Nedim Türkmen’in olsun. Eğer Nedim Türkmen 10 Milyon borçla kulübü bırakırsa en az 5 başkan adayı çıkar. Orduspor başkansız kalmaz. Orduspor’a karşı zaafım var ama benim başkan adayı olmam söz konusu değil. Nedim Türkmen ile bir araya gelmem.O’nun içerisinde olduğu bir oluşuma girmem.Ancak oluşacak yeni bir oluşuma maddi ve manevi olarak destek etmeye hazırım. Orduspor’a kulüp başkanı olacak kişi mesaisinin tamamını kulübe vermelidir. Başkan Ordu’da oturacak bir kişi olmalıdır”şeklinde konuştu.

Orduspor’un çok zor dönemler geçirdiğini ve kötü yöneltildiğini belirten Şükrü Bodur,”Orduspor bugün çok zor durumda takım bir de düşerse o zaman sorunlar iki kat fazla olacaktır”ifadesini kullandı.

Kaynak:OrduGazete

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi