Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0421
EURO
20.7824
IMKB
0.00
Hava Durumu
LUNAPARK MİNİKLERİ COŞTURDU…
Vatandaşlardan gelen olumlu tepkiler üzerine, son dönemde özellikle ‘ilçelerde oyun sahneleme çalışmasına’ ağırlık veren OBBKT, bu kez de Çatalpınar ilçesinde 250 minik öğrenciyi mutlu etti. Oyuna öğrenciler büyük ilgi gösterirken, oyun da; çocuklarına il
23 Mart 2015 Pazartesi 08:48

LUNAPARK MİNİKLERİ COŞTURDU…

Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu (OBBKT), oyunlarını 7’den 70’e her kesime sahnelemeyi sürdürüyor.
Ordu Büyükşehir Belediyesi’nin kültür ve sanatsal etkinliklerini ilin her noktasına taşıma ve vatandaşların etkinlere katılımını artırmak amacıyla organize ettiği programlar tüm hızıyla devam ediyor. Panel, Konferans ve Müzik programlarının yanı sıra tiyatro etkinlerini de OBBKT üzerinden yürüten Ordu Büyükşehir Belediyesi, 2015 Mart Ayı Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında Şirin İNCİ’nin yazdığı, Onur ÇELİKKOL’un yönettiği  “Lunapark” adlı çocuk oyununu Çatalpınar ilçesinde sahneledi.

Vatandaşlardan gelen olumlu tepkiler üzerine, son dönemde özellikle ‘ilçelerde oyun sahneleme çalışmasına’ ağırlık veren OBBKT, bu kez de Çatalpınar ilçesinde 250 minik öğrenciyi mutlu etti. Oyuna öğrenciler büyük ilgi gösterirken, oyun da; çocuklarına ilgisiz kalan bir ailenin daha sonra çocuklarının başına gelen kötü olaylar anlatılıyor.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi