Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
5,3854
EURO
6,1343
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Orduspor Yönetiminden Açıklama
28 Ocak 2017 tarihinde yapılan kongrede Ordusporumuz tarihinin en zor şartlarda göreve gelen yönetimin, Orduspor’un bugünü ve yarını ile ilgili bütün kararlarda birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, özverili çalışmalarını devam ettirecektir.
23 Şubat 2017 Perşembe 22:35

ORDUSPOR YÖNETİMİ BİR AÇIKLAMA YAPTI

Son zamanlarda gerek sosyal medya ve gerekse görsel basında yer alan Ordusporumuz ve yönetim kurulu ile ilgili açıklama ve eleştirilere yönetim kurulu olarak bir cevap verme ihtiyacı duyulmuştur. 

 
28 Ocak 2017 tarihinde yapılan kongrede  Ordusporumuz tarihinin en zor şartlarda göreve gelen yönetimin, Orduspor’un bugünü ve yarını ile ilgili bütün kararlarda birlik ve beraberlik içinde hareket ederek, özverili çalışmalarını devam ettirecektir.
 
Alınan kararlar ve harcamalar şeffaflık ilkesine uyularak kamuoyu ile paylaşılacak bu konuda basın sözcümüz yetkili olacaktır.
 
Ordu ilimizde faaliyet gösteren bütün kulüp ve takımları Ordusporumuzun kardeş kulübü ve takımlarıdır. Yönetim kurulu olarak bu takımlarımızın maçlarına fırsat buldukça gidilecek ve desteklenecektir.
 
Bütün siyasi partilere eşit mesafede olup, mor-beyaz sevdasını yüreğinde her daim hisseden bütün Orduluların takımı olarak hareket edecek. Büyün siyasi parti temsilcisi ve seçilmişlerine aynı nezaketle davranacak, herhangi bir olumsuz gayri ahlaki davranış ve küfür içeren söz sarf eden yönetimi ve üyeler kesin olarak Orduspor’dan ihraç edilerek üyelikleri silinecektir.
 
Şehrimizde faaliyet gösteren bütün kamu kurum ve kuruluşların ile sivil toplum örgütleri ile diyalog içinde ziyaretlerine devam edilecektir.
Bu şehrin 50 yıllık bir markası ve sevdasıdır. Bütün Orduluların takımı olup hiçbir yönetici temsilci, ve oyuncunun şahsi kamuoyuna yaratmasına müsaade etmeyecektir. Kulüple ilgili bütün açıklamalar basın sözcüsü tarafından yapılacaktır.
 
50. Yıl kutlamaları 8 Mart 2017 tarihinde kulübümüz adına yakışan şekilde Orduspor Tesislerinde yapılacaktır. Geçmişden günümüze Orduspor’a emek vermiş herkes davet edilerek, kulübümüzün dünü bugünü ve yarını konuşulacaktır. 50 yıllık şanlı kulübümüzün tarihinin geleceğe dair projelerini ortaya çıkması için görüş ve önerilere dikkata alınarak planlamalar yapılacaktır.
 
Kulübümüzün zor bir süreçten geçtiği bu dönemde birlik ve beraberlik içinde bu zorluklarında aşılacağına olan inancımız tamdır. Orduspor kamuoyuna Mor-Beyaz sevdanın gücünü biliyoruz.
Dua ve Azimle bu şehrinin çocuklarının gayretiyle yeniden bir Orduspor ruhu yaratacaklarına güveniyoruz.
Bütün sporcularımızın geçmişi başkanlarla dolu bu kulübe terini son damlasına kadar akıtacaklarına dair olan inancımız her zaman devam edecektir. Sporcularımızla, teknik heyetimizle, yönetim kurulumuzla, personelimizle ve Mor-Beyaz’a gönül vermiş bütün kamuoyu ile birlik ve bütünlük içinde bu zor günleri aşacağımıza olan güven ve inancımız devam etmektedir.
Yönetim kurulu olarak bütün şartlarda Orduspor ve Mor-Beyaz sevdanın yanında olacağımızı ve sonsuza dek gönlümüzde yaşayacağımızı kamuoyuna saygıyla duyururuz.
 
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi