Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
6,0622
EURO
6,7802
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Emrullah MANTAR’dan Kitap kampanyası
Ziyaret sonrası açıklama yapan Emrullah Mantar; Ordunun Akkuş İlçesine bireysel olarak yaptığım kitap kampanyası Şu ana kadar büyük bir ilgiyle karşılandı. Başta Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı çalışanları, Sağlık Bakanlığı çalışanları, Milli Eği
19 Mart 2017 Pazar 11:55

Emrullah MANTAR’dan Kitap  kampanyası

 
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığında çalışan, Uluslararası Barış Ve dostluk Derneği Kamu politikaları Başkanı, Yeni Dünya Vakfı Üyeliği ve önde gelen Karadeniz derneklerinde temsilcilik görevlerinde bulunan Akkuş'lu hemşerimiz  Emrullah Mantar, tek başına başlattığı Kitap okuma kampanyasına destek amacıyla Ordu ili kültür ve kalkınma vakfını Ziyarette bulundu.
 
Ziyaret sonrası açıklama yapan Emrullah Mantar;
 
Ordunun Akkuş İlçesine bireysel olarak yaptığım kitap kampanyası Şu ana kadar büyük bir ilgiyle karşılandı.
Başta Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı çalışanları, Sağlık Bakanlığı çalışanları, Milli Eğitim Bakanlığı çalışanları, Karadeniz dernekleri, Memur-sen,  Türk-iş, Gazi üniversitesi,  Önde gelen sivil toplam kuruluşları, Siyasetçilerimiz ve Bürokratlarımız bu önemli davada beni yalnız bırakmadılar. 
 
Güzel şehrimiz Ordunun güzide Vakfı olan Ordu İli Kültür Ve Kalkınma Vakfını Ziyaret edip destek talebinde bulundum. 
Bu Önemli yolda ellerinden ne gelirse yapacaklarını Akkuş İlçesine yapılacak olan kitap yardımında Ordulu olarak bizimde katkımızın olması gerektiğini söyleyip güzel ve anlamlı temennilerde bulundular.
 
Çıktığım Bu Meşakkatli Yolda Beni Yalnız Bırakmayan Ordu İli Kültür Ve Kalkınma Vakfına, motive edici sözlerde bulunan değerli Başkanım Kutsi YEREBASMAZ’ a gösterdikleri misafirperverlikten ve yakınlıktan dolayı teşekkür ediyor başarılar diliyorum, dedi.
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi