Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
4,4877
EURO
5,2816
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 17.05.2017
Merhum Aslan Nebiye Furtuna’nın oğlu, Aysel Furtuna’nın eşi, Coşkun, Olgun, Şahinde ve Gülay’ın babaları ABDİ FURTUNA vefat etmiştir.
17 Mayıs 2017 Çarşamba 11:00

VEFAT 17.05.2017

 

   Hatipli Mahallesinden Kadıaskeroğulları’ndan Merhum hasan Akgül’ün eşi, Hacer, Sıtkı, Sırrı ve Sezgin Akgül’ün anneleri AYŞE AKGÜL vefat etmiştir.

 Cenazesi bugün Hatipli Camiinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sora aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

Ulubey İlçesi Güzelyurt Mahallesinden Kuloğulları’ndan Merhum Nuri Özkul’un oğlu, Mustafa, Naci, Nazım, Neşet Özkul ve Cihan Alkan’ın kardeşleri, Murat, Mehmet, Safinaz, Pakize’nin babaları MUHİTTİN ÖZKUL vefat etmiştir.

 Cenazesi bugün Güzelyurt Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 

Merhum Aslan Nebiye Furtuna’nın oğlu, Aysel Furtuna’nın eşi, Coşkun, Olgun, Şahinde ve Gülay’ın babaları ABDİ FURTUNA vefat etmiştir.

 Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yeşiltepe aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 

Çamaş İlçesi kestaneyokuşu Mahallesinden MEHMET AKNAZ vefat etmiştir.

 Cenazesi bugün Kestaneyokuşu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi