Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
6,2230
EURO
7,3227
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vefatlar 24 05 2017
Perşembe İlçesi Efirli Mahallesinden Merhum Mustafa Yüksel’in oğlu, Ahmet, Mehmet, Bahri Yüksel’in kardeşleri ÖMER YÜKSEL vefat etmiştir.
24 Mayıs 2017 Çarşamba 10:53

VEFAT.  24.05.2017

 

   Gülyalı Sayaca Mahallesinden Merhum İzzet Vayni’nin oğlu, Güliye Vayni’nin eşi, Cengiz, Zühtü ve Canan Özata’nın babaları, Şakir, Arslan, Nimet Güner, Ziynet Bayraktar, Cemile Vayni ve Güler Altınkaymak’ın ağabeyleri CEMİL VAYNİ vefat etmiştir.Cenazesi bugün Gülyalı Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Sayaca Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.


 Osmaniye Mahallesinden Merhum Ahmet Öztürk’ün eşi, MERYEM ÖZTÜRK vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Osmaniye Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.


 Oğmaca Mahallesi Törkel Mevkii Karamanoğulları’ndan Merhum Hüseyin Karaman’ın oğlu, Ahmet ve Merhum Demet Karaman’ın ağabeyi, Mustafa Karaman’ın babası, SABRİ KARAMAN vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Oğmaca Mahallesinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.Ulubey Çongara Mahallesinden İmamoğulları’ndan Merhum Abdurrahman İnan’ın oğlu, Ömer ve Said İnan’ın babaları, Çukur Mahallesi eski muhtarı MEHMET ALİ İNAN vefat etmiştir.

 Cenazesi bugün Çukur Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.


Perşembe İlçesi Efirli Mahallesinden Merhum Mustafa Yüksel’in oğlu, Ahmet, Mehmet, Bahri Yüksel’in kardeşleri ÖMER YÜKSEL vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Efirli Mahallesi Hekim Sokağı Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi