Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
6,2230
EURO
7,3227
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vefatlar 30 05 2017
VEFAT 30.05.2017 Güzelyurt Mahallesinden Çokoğulları’ndan Merhum Nuri Gürsu’nun oğlu, Sezai, Bahattin ve Emriye’nin ağabeyleri Gülseren Gürsu’nun eşi, Öner, Melda, Selda, Yeşim, Selma ve Döndü’nün babaları SEBAHATTİN GÜRSU vefat etmiştir.
30 Mayıs 2017 Salı 11:08

VEFAT  30.05.2017

 

   Güzelyurt Mahallesinden Çokoğulları’ndan Merhum Nuri Gürsu’nun oğlu, Sezai, Bahattin ve Emriye’nin ağabeyleri Gülseren Gürsu’nun eşi, Öner, Melda, Selda, Yeşim, Selma ve Döndü’nün babaları SEBAHATTİN GÜRSU vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Güzelyurt Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.


Kabadüz Yeşilada Mahallesinden Merhum Mehmet ve Fatma Alparslan’ın oğlu, Meliha Alparslan’ın eşi, Gökçe ve Gözde’nin babaları Emekli Polis Memuru MUSTAFA ALPARSLAN vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Yeşilada Mahallesi Kabaktepe Mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Karakiraz Mahallesi aile kabristanlığında defnedilEcektir


 Bucak Mahallesi Sakinlerinden Merhum Mehmet Erdönmez’in oğlu, Fatma Erdönmez’in eşi, Mehmet, Bülent Erdönmez, Dilek Özkan’ın babaları MEHMET NUSRET ERDÖNMEZ vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Bucak Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi