Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
6,1275
EURO
7,2091
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 02.06.2017
VEFAT 02.06.2017 Saraycık Mahallesi Emen Mevkiinden Selimenoğullarından merhum Mustafa GÜNDÜZ’ün oğlu, Dursun ve Kemal GÜNDÜZ’ün ağabeyleri, Ayşe, Kıymet, Aydın ve Hatice’nin babaları CEMAL GÜNDÜZ vefat etmiştir. Cenazesi bugün Orta Camiinde C
02 Haziran 2017 Cuma 11:28

VEFAT  02.06.2017

Saraycık Mahallesi Emen Mevkiinden Selimenoğullarından merhum Mustafa GÜNDÜZ’ün oğlu, Dursun ve Kemal GÜNDÜZ’ün ağabeyleri, Ayşe, Kıymet, Aydın ve Hatice’nin babaları CEMAL GÜNDÜZ  vefat etmiştir.

 

     Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Turnasuyu Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

 

   Ulubey Akoluk Mahallesinden Gocooğulları’ndan Merhum halis Yıldırım ve Fikri Yıldırım’ın kardeşleri, Emine, Havil, Şevge, Bilge, Merhum Şeker ve Şenel Yıldırım’ın babaları Merhum Fenziye Yıldırım’ın eşi HAMİ YILDIRIM vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Akoluk Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

     Şarkiye Mahallesi eski muhtarlarından Ethem GÜNEL’in eşi, Namık Bedriye, Bedia, Faruk, Meliha, Ünal, Merih, Berrin ve Uğur GÜNEL’in anneleri  HURİYE GÜNEL vefat etmiştir.

 

             Cenazesi bugün Orta Camiinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra çakalçıkmaz  kabristanlığında defnedilecektir.

 

  

 
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi