Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
6,2230
EURO
7,3227
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vefatlar 08 06 2017
VEFAT 08.06.2017 Van Başkale’de meydana gelen çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş SABRİ ERYERLERiçin bugün ögle namazına mütakiben Kumru İlçemizde şehit cenaze töreni düzenlenecektir. Törenin ardında Kumru Ortaca Mahallesinde defnedilecek
08 Haziran 2017 Perşembe 11:35

VEFAT 08.06.2017

  Van Başkale’de meydana gelen çatışmada şehit olan Jandarma Uzman Çavuş SABRİ ERYERLERiçin bugün ögle namazına mütakiben Kumru İlçemizde şehit cenaze töreni düzenlenecektir.

   Törenin ardında Kumru Ortaca Mahallesinde defnedilecektir.


VEFAT. 08.06.2017

  Güzelyalı Mahallesinden Müsüroğulları’ndan Merhum Ali Osman Yüksel’in oğlu, Arife, Müjgan, Arif, İbrahim, Zafer, Tamer Yüksel’in kardeşleri, Alkan, Altan, Merve Yüksel’in babaları Aytül Yüksel’in eşi Ulusoy servis şoförü ALİ YÜKSEL vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Asri Kabristanlığında defnedilecektir.


   Dedeli Mahallesinden Çerkezoğulları’ndan Dursun Ali ve Elide Ataç’ın oğlu, Nevzat, Esen ve Lale’nin ağabeyleri SALİM ATAÇ vefat etmiştir.

 Cenazesi bugün Dedeli Mahallesinde saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.


Kabadüz İlçesi Özlükent Mahallesi Topçuoğulları’ndan Mecit Bodur’un eşi HANİFE BODUR vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Özlükent Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi