Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
6,2248
EURO
7,3256
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 16.06.2017
VEFAT 16.06.2017
16 Haziran 2017 Cuma 12:55

VEFAT 16.06.2017

 

   Ulubey İlçesi Ohtamış Mahallesinden Bayram Sarı’nın eşi, Yüksel, Tuncay, Veysel Sarı, Hacer Özler, Nursel Yüksel, Kıymet Duyan, Fitnet Yılmaz’ın anneleri SELİME SARI vefat etmiştir.

 Cenazesi bugün Ohtamış Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

Öceli Mahallesinden Hatipoğulları’ndan Merhum Sabri hatipoğlu’nun eşi, Gökhan, Erdoğan, Erdal Hatipoğlu’nun anneleri Merhum Mustafa ve Cevat Akyurt’un kardeşleri, Kadir ve Aydın Akyurt’un halalarıŞÖHRET HATİPOĞLU vefat etmiştir.

 Cenazesi bugün Öceli Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

Ulubey Güven Mahallesinden Ramadanoğulları’ndan Osman, Özlem, Özgür Kotan’ın anneleri, Emekli Gardiyan İbrahim Kotan’ın eşi AYFER KOTAN vefat etmiştir.

 Cenazesi bugün Güven Mahallesinde Cuma namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

Topluca Mahallesinden Çaloğulları’ndan Baki Çelik’in oğlu, Orhan, Mehmet, Abdullah, Cumhur Çelik ve Melek Arslan’nın babaları ORHAN ÇELİK vefat etmiştir.

Cenazesi bugün Topluca Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

   Ulubey Şahinkaya Mahallesinden Mehmet Güler’in eşi, Alime, Cemile, Sami, Nazife, Yaşar ver Taliye’nin anneleri MİNİRE GÜLER vefat etmiştir.

 Cenazesi bugün Şahinkaya Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi