Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
6,2126
EURO
7,3126
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 28.06.2017
Kayadib Mahallesinden Velioğulları’ndan Aysel, Orhan, Burhan, Gülsen, Melek, Ayhan, Gülay, İnci, İrfan ve Erkan Özdemir’in babaları Merhume Cemile Özdemir’in eşi CEMAL ÖZDEMİR vefat etmiştir. Cenazesi bugün Bucak Camiinde öğle namazının ardından
28 Haziran 2017 Çarşamba 11:34

VEFAT 28.06.2017

   Hacılar Mahallesinden Ustaoğulları’ndan Mehmet Güneş’in eşi, Bahri, Bayram, Baki Güneş’in anneleri PEMBE GÜNEŞ vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün İmama Hatip Camiinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra Hacılar Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

_________________________________________________________________________

   Kayadib Mahallesinden Velioğulları’ndan  Aysel, Orhan, Burhan, Gülsen, Melek, Ayhan, Gülay, İnci, İrfan ve Erkan Özdemir’in babaları Merhume Cemile Özdemir’in eşi CEMAL ÖZDEMİR vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Bucak Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kayadibi Mahallesi Dere Mevkiinde defnedilecektir.

 

 Bucak Mahallesinden  merhum  Şakir GÖNÜL ve Süriye GÖNÜL’ün oğlu, Yücel ve Tuncer GÖNÜL’ün kardeşi, Ayşe GÖNÜL’ün eşi, Onur ve Aysun’un babaları  OLGUN GÖNÜL vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün İmama Hatip Camiinde saat öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakalçıkmaz Kabristanlığında defnedilecektir.

 

      Ulubey ilçesi Kıranyağmur mahallesinden merhum Veysel Aktaş’ın oğlu, Mehmet Ali ve Şevket Aktaş’ın kardeşleri Neriman Aktaş’ın eşi Erdal, Zafer, Fatma ve Ülkü’nün babaları CAFER AKTAŞ vefat etmiştir.

       Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Kıranyağmur Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığına defnedilecektir.

 

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi