Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
6,1275
EURO
7,2091
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 01 07 2017
Kumbaşı esnaflarından Engin ve Yeliz Yılmaz’ın kızı, Adem Gül’ün yeğeni ŞEVVAL YILMAZ vefat etmiştir. Cenazesi bugun Kumbaşı mahallesindeki evinden alınarak Oğmaca köyündeki Hacıkadıoğlu camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra
01 Temmuz 2017 Cumartesi 10:54

VEFAT 01 07 2017 

 

Gölköy İlçesi Damarlı Mahallesinden Çelenkoğullarından, Ahmet Çelenk’in eşi, AYTEN ÇELENK vefat etmiştir.

 Cenazesi bugun Damarlı Merkez camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.


 Yenisayaca mahallesinden Topaloğullarından, merhum İbrahim Özcan’ın eşi, Enver,Muammer ve Hamit Özcan’ın anneleri YADİGAR ÖZCAN vefat etmiştir.

 Cenazesi buguın Yenisayaca mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.


 Merhum Enver Gürelîn kızı, emekli öğretmen Kasım PAK’IN EŞİ, İrfan,Bilgehan, İlimdar, Erkan, Erdem ve Nazlı Pak’ın anneleri, Ümran, Kadem, Neslihan ve  Mihriban Gürel’in ablaları RABİA PAK vefat etmiştir.

 Cenazesi bugun Selimiye mahallesindekı evinden alınarak  Orta camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazının ardından Yağızlı mahallesindeki aile kabristaniığında defnedilecek. 


 Ulubey Ohtamış köyü Yukarıkışla mahallesinden merhum İbrahim Düzgün’ün oğlu, Şükrü ve İbrahim Düzgün’ün babaları, emekli ilahiyatcı MEHMET DÜZGÜN vefat etmiştir.

Cenazesi bugun saat 14.00 de Yukarıkışla mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra ailer kabristanlığında defnedilecektir.


 Ulubey Yukarıkızılen mahallesinden Tepeköy mevkiinden Deliosmanoğullarından merhum Ahmet Temel’in kızı, Mesut ve Samet Temel’in ablaları GÜLŞEN TEMEL vefat etmiştir. 

Cenazesi bugun ikindi namazından önce aile kabristanlığında defnedilecektir.

 


Kumbaşı esnaflarından Engin ve Yeliz Yılmaz’ın kızı, Adem Gül’ün yeğeni ŞEVVAL YILMAZ vefat etmiştir.

 Cenazesi bugun Kumbaşı mahallesindeki evinden alınarak Oğmaca köyündeki Hacıkadıoğlu camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi