Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
5,3854
EURO
6,1343
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT. 02.07.2017
VEFAT. 02.07.2017
02 Temmuz 2017 Pazar 18:12

 


VEFAT.  02.07.2017

Saraycık mahallesi elmalı mevkiinden Nevzat Atasever in eşi İbrahim ve Ali Ata sever in annesi Hanife Şenel,Meryem Ayşe,Hatiçe Pembe nin anneleri MEDİNE ATASEVER vefat etmiştir.

Cenazesi bugün saat 11 de Aynı yerdeki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.


Mesudiye herközü mevkiinden Halilibrahimoğullarından Halim,HalitGalip Ali ve Metin ‘in babaları Şakiroğlu SAĞLİM YILMAZ vefat etmiştir.Cenazesi bugün öğlen namazının ardından cenaze namazı kılındıktan sonra Mesudiye herközü mahallesinde defnedilecektir.


Ulubey ilçesi hoçaoğlu köyünden Çorukoğullarından Hoçaoğlu Köyü eski muhtarı HASAN TAŞ vefat etmiştir.Cenazesi bugün ikindi namazına mütyeakip aynı köydeki evinden alınarak aile mezarlığına defnedilecektir.


Altınrodu Çavuşlar mahallesinden Hacıbey ve Döndü Yılmaz’ın oğlu Tayfun ve Özlem Yıldız’ın babaları Evcen Bekiroğlu Belgin,Eylül Yıldız’ın kayın pederi Birsen Yıldız ‘ın eşi ULVİ  YILDIZ vefat etmiştir. 

Cenazesi bugün öğlen namazının ardından orta camiinde kılınacak cenaze namazının ardından  Çavuşlar mahallesi ale kabristanlığında defnedilecektir.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi