Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
5,3854
EURO
6,1343
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFATLAR 03.07.2017
VEFATLAR 03.07.2017
03 Temmuz 2017 Pazartesi 13:46

VEFATLAR 03.07.2017

   Bayadı Mahallesinden Yenimehmetoğulları’ndan merhum Hasan Yeni’nin oğlu, Mehmet, Necati, Engin Yeni ve Merhume Emine Levent’in babaları, Nazmiye Yeni’nin eşi KAZIM YENİ vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Kuş Gediği Merkez camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.


Oğmaca Mahallesinden Hacıkadıoğulları’ndan Merhum Hasan Aksu’nun eşi, Hatice Pir, Selma Öztürk, Muradiye Gül ve Murat Aksu’nun anneleri AKGÜL AKSU vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Oğmaca Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.


   Ulubey İlçesi Kumanlar Mahallesinden Kahyaoğulları’ndan Abdullah ve Züleyha Akkaya’nın kızıŞEVVAL AKKAYA vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Kumanlar Mahallesinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.


   Perşembe Güzelyurt Mahallesinden Borcooğulları’ndan Merhum Hasan Bayrak’ın oğlu, Düz Mahalle Esnaflarından Sebahattin Bayrak’ın babası SELAHATTİN BAYRAK vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Güzelyurt Mahallesinde saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.


Eyüplü Mahallesinden Müezzin Mevkii Türkmenoğulları’ndan Mehmet Türkmen’in kızı, Lütfican Türkmen’in ablası SERAP TÜRKMEN vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Eyüplü Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi