Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
5,6626
EURO
6,5275
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 05.07.2017
VEFAT 05.07.2017
05 Temmuz 2017 Çarşamba 10:56

VEFAT 05.07.2017

 

   Ulubey Çubuklu Mahallesinden Şayakoğulları’ndan Sadiye, Medine, Ayşe, Melek, Sevgi, Adem ve Kenan Bacaksız’ın babaları BEKİR BACAKSIZ vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde saat 09:00 da kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Çubuklu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

 

   Şahincili Mahallesinden İmdat Aydın’ın eşi, Adem ve Ali Aydın’ın anneleri, Mustafa, Mesut, Selahattin ve Mehmet Gündüz’ün anneleri SULTAN AYDIN vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Eskipazar Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

 

Yemişli Mahallesinden Topaloğulları’ndan Merhum Mehmet Topaloğlu’nun oğlu, Yalçın, Mahmure, Kaya, Hakan, Tülay, Oktay Topaloğlu’nun babaları, Saime Topaloğlu’nun eşi Emekli Öğretmen SELAHATTİN TOPALOĞLU vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Ulu Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yemişli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

  

   Kabadüz Merkez Mahallesinden Merhum Sami Yılmaz ve Merhume Emine Yılmaz’ın oğlu Rukiye, Reyhan, Merve ve Muhammet’in babaları İmran Saniye Yılmaz’ın eşi SELAMİ YILMAZ vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Kabadüz Merkez Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi