Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
5,2873
EURO
6,0224
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 29.07.2017
VEFAT 29.07.2017
29 Temmuz 2017 Cumartesi 10:57

VEFAT 29.07.2017 

  

    Yaraşlı Mahallesinden Mansuroğullarından Hacı Ahmet ÖZCAN’nın oğlu. Rukiye ÖZCAN’nın eşi, Şahin ve Kadir ÖZCAN’nın abileri  Ersan ÖZCAN  vefat etmiştir.

 

    Cenazesi bugün saat 11:00’de  Yaraşlı Mahallesindeki evinin önünde kılınacak cenaze namazından sonra Yaraşlı Mahallesi Aile Kabristanlığında defnedilecektir.

 

 

   Kökenli Mahallesinden Şeyhoğulları’ndan Merhum Kemal ŞEN’in oğlu Meliha ŞEN’in eşi. Nizamettin, Alaattin ve Merhum Mustafa ŞEN’in abileri. Emekli Albay Sebahattin ŞEN, Saniye,Suzan, Rezan ve Merhum Neşe’nin babaları Hüsamettin ŞEN vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Kökenli Mahallesi Merkez camiinde öğle namazına mütakiben kılınacak cenaze namazından sonra  aynı yerde aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

  

    Şarkiye Mahallesinden Merhum Ali Saygın’ın oğlu, Merhum Hilmi, Mehmet, Osman, Lütfü Saygın’ın kardeşleri, Nuriye Çelebi’nin Ağabeyi, Suzan Saygın’ın eşi, Merhum Ali Adnan ve Adviye Saygın’ın babaları MESUT SAYGI vefat etmiştir.

 

    Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenazem namazından sonra Şahincili Mezarlığında defnedilecektir.

 

 

 

   Artıklı Mahallesinden İmamoğulları’ndan Salih şener’in eşi, Ali, Mehmet, Saliye, Hayriye ve Seniye’nin anneleri NEZİYE ŞENER vefat etmiştir.

 Cenazesi bugün Artıklı Mahallesinde saat 11.00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 

 

    Saraycık Mahallesi, Dereli mevkiinden, Merhum Mustafa BAŞAR’ın oğlu, Merhum Avni BAŞAR’ın kardeşi, Durmuş ve Turkut BAŞAR’ın babaları HACELİ BAŞAR vefat etmiştir.

 

Cenazesi bugün öğle namazına müteakiben Saraycık Dereli Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra aile mezarlığında toprağa verilecektir.

 

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi