Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
5,3854
EURO
6,1343
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 10.10.2017
VEFAT 10.10.2017
10 Ekim 2017 Salı 10:58

VEFAT 10.10.2017

 

   Bayadı Mahallesinden Kuruloğulları’ndan Merhum Astsubay Kemalettin Kurul’un eşi, Ufuk Kurul’un annesi SEVİM KURUL vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Kökenli mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bayadı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

   Burhanettin Mahallesi’nden, Asiye ve Merhum Şükrü Özyurt’un oğulları, Merhum İsa Özyurt, Gürdale Sezer, Süleyman, Erdal ve Ekrem Özyurt’ların kardeşleri, Raşit Azaklı’nın damadı, Şule Özyurt ve Taşbaşı Camii İmamı Muhammet Özyurt’un babaları, Nimet Özyurt’un eşi, Altınordu esnaflarından ayakkabıcı ALAETTİN ÖZYURT vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Orta camiide ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Burhanettin Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

 

  

   Kayadibi Mahallesi’nden, Fırgıroğulları’ndan, Ordu esnaflarından Hüseyin Gürsoy’un oğlu, Emre, Berat, Talha ve Enes Gürsoy’un babaları, Hülya Gürsoy’un eşi,  OĞUZ GÜRSOY vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Orta Camiide ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kayadibi Mahalesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi