Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.6333
EURO
19.5369
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vefatlar 19 11 2017
Vefatlar 19 11 2017
19 Kasım 2017 Pazar 10:03

Vefatlar 19 11 2017

Ulubey ilçesi Karakoca Mahallesinden Müezzinoğullarından,emekli imam Selahattin Bayram’ın kızı,Mustafa Şimşek’in gelini,emekli Ulubey Fiskobirlik Müdürü Salim Şimşek’in hanımı,Hilal ve Mustafa Emre Şimşek’in anneleri FATMA ŞİMŞEK  vefat etmiştir.

  

   Cenazesi bugün Altınordu İmamhatip Camiinde öğle namazının ardından kılnacak cenaze namazından sonra Ulubey Belediye Meydanında ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 

Perşembe Yarlı mahallesinden Şahinoğullarından Merhum Şehri ve Mehmet Şahin’in oğlu Telat,Filiz, Hülya, ve Mutlu Şahin’in babaları gazeteci Temel Aşar’ın kayınpederi  İBRAHİM ŞAHİN vefat etmiştir.

Cenazesi bugün  Orta camiinde öğlen namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı Hoşköy mahallesinde defnedilecektir.

 

 

 

Kirazlimanı mahallesi Yeşiltepe mevkiinden Merhum Halil İbrahim Genç’ in eşi Şener,Şeref, Nedime, Hüsniye,Gülafer ,Tuncer, ve Merhum Uğurcan Genç’in anneleri RAHMİYE GENÇ vefat etmiştir.

Cenazesi bugün yeşiltepe camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra  defnedilecektir.

 

 

Devlet Hastanesi eski müdürlerinden MEHMET HANİFİ ÖZDEŞ vefat etmiştr.

Cenazesi bugün Saat 10 : 00 da Sağra fındık konutlarındaki evinin önünde helallik alınarak Perşembe yeni İhsaniye camiinde öğlen namazından önce kılınacak cenaze namazından sonra kaleka aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi