Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.6366
EURO
19.5489
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 07.12.2017
VEFAT 07.12.2017
07 Aralık 2017 Perşembe 17:23

VEFAT 07.12.2017

 

  İşletmeler Daire Başkanlığı Altınordu Şube Müdürlüğünde İçme Suyu Şefi olarak görev yapmakta olan Sinan Göç’ün babası DURSUN GÖÇ vefat etmiştir.

  

   Cenazesi bugün Bayadı Mahallesi Kuşgediği Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra  Akkıran aile kabristanlığına defnedilecektir.

 

   

 

   Turmasuyu Yaylacık Mahallesinden, Merhum Fatma ve Cafer Yılmaz’ın oğulları, Merhum Kenan Yılmaz’ın ve Saniye Özel’in kardeşleri, Tolga ve Cenk Yılmaz’ın babaları, Aynur Yılmaz’ın eşi, emekli Astsubay KADİR YILMAZ vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Turnasuyu Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Divani aile kabristanlığına defnedilecektir.

 

 

   Gülyalı Kestane Mahallesinden, Hayati Özata’nın oğlu, GÜÇLÜ ÖZATA vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Merkez Camiide öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gülyalı Kestane Mahallesindeki aile kabristanlığına defnedilecektir.

 

   

 

   Alucra Aktepe Mahallesinden, Merhum Naci ve Elmas Seferoğlu’nun oğulları, Altun Seferoğlu’nun eşi, Cansu ve İlayda’nın babaları, Necmi, Necla, Selma, Sevda ve Neşe’nin kardeşleri, RAMAZAN SEFEROĞLU vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Orta Camiide ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra yarın Alucra Aktepe Mahallesi aile kabristanlığına defnedilecektir.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi