Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.6376
EURO
19.703
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 11.12.2017
VEFAT 11.12.2017
11 Aralık 2017 Pazartesi 11:20

VEFAT  11.12.2017

   Altınordu İlçesi Bayramlı Mahallesinden Merhum Mehmet ve Rabia Bayramiç’in kızı, Ayşe ve Şenol Bayramiç’in kardeşleri, Hacı, Şevket, Şenel, Ekrem ve Selma Uzunsoy’un anneleri, Temel Uzunsoy’un eşi BEHİCE UZUNSOY vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bayramlı Mahallesi Güneybaşı aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

     Zaferi Milli Mahallesinden Merhum İğneci Halil Doğan’ın eşi, Özlem Güler ve Özcan Doğan’ın anneleriEMİNE FATMA DOĞAN vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Keçiköy Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   Uzunisa Mahallesinden Şeyhoğulları’ndan Merhum Mustafa Şensoy’un eşi, İlhami, Nazmi, Kahraman, Salim ve Merhum Abdullah Şensoy’un yengeleri, Hamit ve Turhan Çelebi’nin kardeşleri, Emre ve Emel’in anneleri SEVİM ŞENSOY vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Uzunisa Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi