Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.043
EURO
20.7167
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 27.12.2017
VEFAT 27.12.2017
27 Aralık 2017 Çarşamba 11:38

VEFAT  27.12.2017

   Bayadı Mahallesi Geriş Mevkii Delimustafaoğulları’ndan, Merhum Selahattin ve Pembe Özdemir’in kızı, Lale ve Zafer Özdemir’in kardeşleri, Efe, Begüm ve Elvan Karabıyıkoğlu’nun anneleri YASEMİN KARABIYIKOĞLU vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Geriş Mevkiinde Saat 11:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

   

   Subaşı Mahallesi Sakinlerinden Ramadan Gündoğdu’nun oğlu, Fatih, Tuncay, Turgay ve Faruk Gündoğdu’nun babaları, İskan, Hüseyin, Cengiz ve Temel Gündoğdu’nun kardeşleri EKREM GÜNDOĞDU vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Subaşı Mahallesi Fatih Camiinde Saat 10:00 da kılınacak cenaze namazının ardından aynı gün Kabadüz İlçesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

Kabadüz Yeşilada Mahallesinden Duranoğulları’ndan, Merhum Hüsnü Duran’ın oğlu, Mesture Öztürk, Sebile, Türkan Çeküç, Ahmet Duran, Güsen Köksal ve İsmet Duran’ın kardeşleri, Nuran, Lale, Göksel ve Nurdan Duran’ın babaları, Fikriye Duran’ın eşi FİKRİ DURAN vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün İmam Hatip Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yeşilada Mahallesi Kabaktepe aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

Gülyalı Kestane Mahallesinden Merhum Hasan Şenel’in oğlu, Sezgin, Engin, Işıl, Baki ve Rabia Şenel’in babaları HÜSEYİN ŞENEL vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesi Merkez Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Kestane Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

 
ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi