Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0454
EURO
20.7025
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 01.01.2018
VEFAT 01.01.2018               Ulubey İlçesi Kirazlık Köyünden Yayloğlarından Merhum Salih YAYLA’nın oğlu. Cemal ve Hakan YAYLA’nın babaları. Ordu Esnaflarından Terzi   SELAHATTİN YAYLA vefat etmiştir.               Cenazesi bugün  öğle namazına mütak
01 Ocak 2018 Pazartesi 12:39

VEFAT 01.01.2018

 

            Ulubey İlçesi Kirazlık Köyünden Yayloğlarından Merhum Salih YAYLA’nın oğlu. Cemal ve Hakan YAYLA’nın babaları. Ordu Esnaflarından Terzi   SELAHATTİN YAYLA vefat etmiştir.

 

            Cenazesi bugün  öğle namazına mütakiben Orta Camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesinde aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

             

            Yukarıtepe Mahallesinde Tarakcıoğullarından Ahmet ve Nermin TARAKCIOĞLU’nun gelini. Mustafa TARAKCIOĞLU’nun eşi   BETÜL TARAKCIOĞLU vefat etmiştir.

 

            Cenazesi bugün Bucak Mahallesindeki evinden alınarak Yukarıtepe Mahallesinde ikindi namazına mütakip kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 

 Kayaoğullarından Merhum Hasan KAYA’nın oğlu. Merhum Ali, Salih ve Cumali KAYA’nın kardeşleri  ÖMER KAYA vefat etmiştir.

 

            Cenazesi bugün öğle namazından sonra İmam Hatip camiinde kılınacak cenaze namazından sonra Koşaca Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi