Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0374
EURO
20.7414
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT. 08.01.2018
VEFAT. 08.01.2018
08 Ocak 2018 Pazartesi 10:50

VEFAT. 08.01.2018

 

   Altınyurt Mahallesinden Mızrakoğulları’ndan Merhum Mehmet Ali ve Hatice Mızrak’ın oğlu, Hamide Mızrak’ın eşi, Ethem, Bahtiyar, Sebahat ve Nebahat Mızrak’ın kardeşleri, Samet, Hatice ve Gamze Mızrak’ın babaları Belediye Emeklisi RECEP MIZRAK vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Kökenli Mahallesinde ki evini önünde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Altınyurt Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

  

   Cumhuriyet Mahallesinden Müsüroları’ndan RecepAltunbaş’ın eşi, Şevket, Emir, Polat, Aytekin, Behide ve Candeğer’in anneleri GÜLİZAR ALTUNBAŞ vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Cumhuriyet Mahallesi Meydan Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Piraziz Şıhlı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   Gökömer Mahallesi Hacılar Mevkiinden Mehmet Ali Palavan’ın eşi, Feride Çabuk, Yaşar ve Zafer Palavan’ın anneleri EMİNE PALAVAN vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Gökömer Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

     Turnasuyu Mahallesi Kapıcılı Mevkiinden Ruşan Erdaş’ın oğlu FURKAN ERDAŞ vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Kapıcılı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

     Sağırlı Mahallesinden Merhum Mustafa özyılmaz’ın oğlu, Sedat, Necat, Sebahat Özyılmaz, Türkan Özyurt ve Nezahat Yıldız’ın babaları Kora Gazisi CEMAL ÖZYILMAZ vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesi Ulu Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Sağırlı Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

 ________________________________________________________________________Günören Mahallesi Tomakin Mevkii Tomakinoğulları’ndan Nazmi Tomakin’in eşi, Kabil ve Habil Tomakin’in anneleri, Muammer, Muzaffer ve İsmail Uğurlu’nun ablaları MUAZZEZ TOMAKİN vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Tomakin Mevkiinde Saat 14:00 de kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi