Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
19.0421
EURO
20.7824
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 30.01.2018
VEFAT 30.01.2018
30 Ocak 2018 Salı 12:04

VEFAT  30.01.2018

 

  Bucak Mahallesi Sakinlerinden Zülfiye Pamuk’un eşi, Hanife, Burhan, Hasan, Yılmaz Pamuk’un babaları Bucak Mahallesi Esnaflarından Bakkalcı MEHMET PAMUK vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Bucak Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

 

      Öceli Mahallesi Ömerli Mevkiinden, Müderrisoğulları’ndan Merhum Mehmet Şaşmaz’ın oğlu, Merhum Durmuş, Hasan ve Kemal Şaşmaz’ın kardeşleri, Mualla, Hatice ve Hayrettin Şaşmaz’ın babaları, Hanife Şaşmaz’ın eşi CEMAL ŞAŞMAZ vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Öceli Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

  Merhum Yusuf ve Hayriye Mağden’in oğlu, Emine Mağden’in eşi, Ahmet, İsmail Mağden ve Ayşegül Bakova’nın kardeşleri, Pınar ve Serhat Mağden’in babaları Orman İşletme Memuru CEMİL MAĞDEN vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Kumbaşı Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Bozukkale Mağden aile kabristanlığında defnedilecektir.

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi