Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.6309
EURO
19.2622
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
VEFAT 31.01.2018
VEFAT 31.01.2018
31 Ocak 2018 Çarşamba 11:54

VEFAT 31.01.2018

 

   Giresun Alucra İlçesi Karaağaç Köyünden Emine Ekmekçi’nin eşi, Meliha, Mehmet, Nurcan, Yalçın, Adem ve Uğur Ekmekçi’nin babaları, Aziz Ekmekçi’nin kardeşi SEYİT EKMEKÇİ vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Ordu ili Ulu Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Hatipli Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

  Efirli Eşraflarından Merhum Ahmet Şefik ve Merhume Naime Üçer’in kızı, Erdem Altmışdörtoğlu’nun annesi Abdurrahim, İsmail Hakkı Üçer ve Nilgün Sodan’ın kardeşleri NURVER ÜÇER vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Efirli Mahallesi Yalı Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

   

Merhum Ahmet Güneş’in kızı, Eski Ordu Esnaflarından Merhum Seyfettin Padar’ın eşi, Bekir, Levent, Osman, Murat Güldoğan ve Ayşe’nin anneleri ÇİÇEK PADAR vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Karşıyaka Mahallesi Ensar Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Çakal Çıkmaz Şehir kabristanlığında defnedilecektir.

 

 

  Kuylu Mahallesinden Melikoğulları’ndan Merhum Ferhat Özdemir’in eşi, Nami, Savaş, Sevim ve Derya’nın anneleri SERHAT ÖZDEMİR vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Kuylu Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

    Eyüplü Mahallesi Kuvancıoğulları’ndan, Merhum Salih Kuvan’ın oğlu, Ali ve Mustafa Kuvan’ın kardeşleri, Özlem Kuvan Korkmaz’ın babası Köy Hizmetleri Emeklisi SALİH KUVAN vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Kuvancıoğlu Mevkii Camiinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

  

  Perşembe İlçesi Polatlı Mahallesinden Merhum Hasan Gür’ün oğlu, Merhum Nebahat Çoluk, Ali ve Adil Gür’ün kardeşleri, Gökhan, Fidal ve visal Gür’ün babaları, Yüksel Gür’ün eşi Emekli İş Bankası Müdürü AHMET GÜR vefat etmiştir.

   Cenazesi bugün Perşembe İlçesi Yeni İhsaniye Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi