Foto Galeri
Site İçi Arama
Çok Okunanlar
Link Bankası
Yorumlar
Piyasalar
DOLAR
18.6381
EURO
19.5447
IMKB
0.00
Hava Durumu
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Vefatlar 07022018
Vetatlar
07 Şubat 2018 Çarşamba 10:58

VEFAT. 07.02.2018

 

   Artıklı Mahallesinden Kalpaklıoğulları’ndan Emekli Öğretmen İbrahim Kalpaklı’nın eşi,Ümit, Numan Kalpaklı ve Ayşe Özen’in anneleri ŞÜKRAN KALPAKLI vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Artıklı Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 

   Piraziz İlçesi Esentepe Köyünden, Mülazımoğulları’ndan Merhum Hacı Ahmet Şahin’in eşi, İbrahim, Mehmet ve Ferayi Şahin’in anneleri ZÜLFİYE ŞAHİN vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Bulancak Sarayburnu Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Piraziz İlçesi Esentepe Köyü aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 

   Şenköy Mahallesinden Karamanoğulları’ndan Şakir Öner’in kızı, Hasan Yiğit’in eşi, AYŞE YİĞİT vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Şenköy Mahallesinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 Turnasuyu Mahallesi Çobanlı Mevkiinden Merhum Ahmet Soysal’ın oğlu, Merhum Mehmet, Ali ve Veyis Soysal’ın kardeşleri, İlknur, Cevbriye ve Yakup Soysal’ın babaları HÜSEYİN SOYSAL vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Turnasuyu Mahallesi Merkez Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 

  Yukarıtepe Mahallesinden Türkmenoğulları’ndan Merhum Hasan Türkmen’in oğlu, Kemal, Kani, Kazım, Hüseyin Türkmen, Hasene Çiçek, Emine Ayvaz ve Merhum Selma Karademir’in kardeşleri, İlkay ve İclal’in babaları, Sevim Türkmen’in eşi, Eski Belediye Başkan Yardımcısı MUSTAFA TÜRKMEN vefat etmiştir.,

 

   Cenazesi bugün Bahçelievler Mahallesi Ulu Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Yukarıtepe Mahallesi aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 

  Kabadüz İlçesi Başköy Mahallesi Meğri Mevkiinden Durmuşoğulları’ndan, Merhum Hasan Durmuşoğlu’nun oğlu, Ahmet, Mehmet, Mustafa, Şenel, Emine ve Gülçin’in kardeşleri, Hatice Durmuşoğlu’nun eşi, Faruk ve İlknur’un babaları Ormancı OSMAN DURMUŞOĞLU vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Şirinevler Camiinde 10:30 da kılınacak cenaze namazından sonra aynı gün Meğri Mevkiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

 

  Gölköy İlçesi Damarlı Mahallesinden Dursun Aydoğan’ın oğlu, Yunus, Kadir ve Meral Aydoğan’ın babaları, Zekiye Aydoğan’ın eşi SELİM AYDOĞAN vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Damarlı Mahallesinde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra aile kabristanlığında defnedilecektir.

 

  Merhum Mustafa ve Melek Duru’nun kızları, Merhum Ali Ataoğlu’nun eşi, Mehmet, Haldun Ataoğlu, Ayşegül Akdoğan’nın anneleri ŞADIMAN ATAOĞLU vefat etmiştir.

 

   Cenazesi bugün Orta Camiinde öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Nizamettin Mahallesi Şehir kabristanlığında defnedilecektir

ÖZEL HABER
Video Haber
Yazarlar
Nevzat AKATA
GünayDın
Abdullah AYDIN
Doç. Dr. Birol ERTAN
Mithat Baş
Adnan YILDIZ
Röportaj
Haftanın Haberi